Sākums » Farmācija » LFB aicina speciālistus piedalīties aptaujā par kontracepcijas medikamentiem
LFB aicina speciālistus piedalīties aptaujā par kontracepcijas medikamentiem

LFB aicina speciālistus piedalīties aptaujā par kontracepcijas medikamentiem

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) sadarbībā ar “Gedeon Richter” aicina farmaceitus un farmaceita asistentus, aizpildot anketu, piedalīties starptautiskā pētījumā par kontracepcijas iegādes paradumiem.

Farmaceitiem ir būtiska loma sadarbībā ar klientiem, un Jūsu viedoklis ir ļoti nozīmīgs, lai uzlabotu kompetenci konsultāciju nodrošināšanā. Tāpēc LFB sadarbībā ar farmācijas uzņēmumu “Gedeon Richter” veic farmaceitu aptauju visā Latvijā. Ņemot vērā starptautisko praksi, ar aptaujas palīdzību vēlamies noskaidrot Jūsu pieredzi un novērojumus par kontracepcijas iegādes, kā arī lietošanas paradumiem Latvijas iedzīvotāju vidū. Tāpat vēlamies uzzināt farmaceitu viedokli par to, cik aptieku vide šobrīd ir piemērota konsultāciju sniegšanai klientiem un kas, Jūsuprāt, tajā būtu maināms un uzlabojams.

Tāpēc aicinām anketu aizpildīt praktizējošus farmaceitus un viņu asistentus, kuri ik dienas apkalpo klientus. Tās aizpildīšana aizņems ne vairāk kā 7 minūtes. Aptaujas rezultāti būs pieejami tikai apkopotā veidā un tiks publicēti LFB mājas lapā.

Lai piedalītos aptaujā, nepieciešams pieslēgties LFB mājaslapas www.farmaceitubiedriba.lv slēgtajā sadaļā ar lietotājvārdu (LFB biedriem – biedra kartes numuru; citiem – farmaceita vai farmaceita asistenta reģistrācijas numuru) un paroli (var iegūt nospiežot “Aizmirsi paroli?”, ja paroli neatceraties, vai rakstot: lfb@farmaceitubiedriba.lv, ja neatceraties gan lietotājvārdu, gan paroli).

Nodaļā “Ziņas” Jūs atradīsiet anketu par kontracepcijas lietošanas paradumiem vai arī pieslēdzieties slēgtajai sadaļai!!

Jūsu viedoklis mums ir ļoti nozīmīgs!

Latvijas Farmaceitu biedrība

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.