Sākums » Farmācija » LFB aicina uz konferenci Daugavpilī 13. oktobrī
LFB aicina uz konferenci Daugavpilī 13. oktobrī

LFB aicina uz konferenci Daugavpilī 13. oktobrī

Latvijas Farmaceitu biedrība  2023. gada 13. oktobrī aicina farmācijas speciālistus uz konferenci  „Aktualitātes kardioloģisko pacientu  farmaceitiskajā aprūpē aptiekā”.

Konfernces norises vieta –  viesnīcas  “Park Hotel Latgola”, konferenču zāle (3.stāvā), Gimnāzijas iela  46, Daugavpilī.

Īpaši aicinām piedalīties jaunos farmācijas speciālistus, lai padziļinātu zināšanas un pilnveidotu pacientu informēšanas kompetences.

Konferences saturs veidots, lai sniegtu farmācijas speciālistiem sistematizētu un ikdienas darbā noderīgu informāciju un padomus.

Konferencē ar teorētiskām zināšanām un praktisko pieredzi dalīsies:

  • Kardioloģe, interniste Vita Vestmane  – par farmaceita ieteikumiem hipertensijas un metabolā sindroma pacientiem, kā arī par jaunumiem sirds mazspējas ārstēšanā, un par farmaceita ieteikumiem zāļu titrēšanā;
  • Klīniskā farmaceite Inga Gūtmane  – par sirds un asinsvadu (kardiovaskulāro) sistēmu ietekmējošo medikamentu biežākām mijiedarbībām ar citu grupu preparātiem un uzturu;
  • Ārsts kardiologs Artūrs Teležņikovs – par antiagregantu un antikoagulantu galvenām īpašībām un atšķirībām, kā arī par antiagregantu un antikoagulantu kombināciju iespējām  pacientu ārstēšanā.

Konferences noslēgumā  –  patstāvīgais darbs (tests) zināšanu nostiprināšanai.

Reģistrācija no plkst. 8.30, konferences norises laiks no plkst. 9.30 līdz 14.10 

Par visu lekciju noklausīšanos un sekmīgu testa nokārtošanu dalībnieki saņems 6,0 moduļa tālākizglītības punktus.

Vairāk informācijas LFB mājaslapā.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*