Sākums » Farmācija » LFB aicina uz konferenci Liepājā
LFB aicina uz konferenci Liepājā

LFB aicina uz konferenci Liepājā

Latvijas Farmaceitu biedrība  2022. gada 20.maijā farmācijas nozares speciālistus aicina uz reģionālo konferenci “Infekciju slimību pacienti farmaceita ikdienā”. 

Norises vieta: Viesnīca Promenade Hotel, Vecā Ostmala 40, Liepāja, Hika spīķerī.

Konferencē ārste otolaringoloģe Marta Ieviņa lasīs lekciju par augšējo elpceļu vīrusu infekciju izplatību, to iedalījumu, patoģenēzi, kā arī par diagnostikas un ārstēšanas iespējām.

Par urīnceļu infekcijām, to veidiem un riska faktoriem, par profilakses iespējām un ārstēšanu, riska grupām asimptomātiskas bakteriūrijas gadījumā, kā arī par terapijas iespējām izglītos ārste uroloģe Egita Deine.

Dr.Pharm. Inga Urtāne konferences dalībniekiem  sniegs ieskatu par riskiem antibiotiku pārmērīgas un neatbilstošas lietošanas laikā, būtiskākajiem pārkāpumiem antibakteriālo līdzekļu lietošanā, to iemesliem un  ietekmi uz farmaceitisko aprūpi, kā arī pastāstīs par faktoriem, kas jāņem vērā, sastādot zāļu lietošanas pārskatu infekcijas slimību pacientiem.

Konferencē dzirdēto būs iespējams nostiprināt darba grupās, analizējot dažādas  ar infekciju slimību ārstēšanu saistītas klīniskās situācijas.

Sīkāka informācija un reģistrēšanās: https://www.farmaceitubiedriba.lv/lv/lfb-klatienes-konference-liepaja-20052022

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.