Sākums » Farmācija » LFB aicina uz konferenci Liepājā
LFB aicina uz konferenci Liepājā

LFB aicina uz konferenci Liepājā

Latvijas Farmaceitu biedrība  (LFB) 2024. gada 19. aprīlī Liepājā aicina farmācijas speciālistus uz konferenci “Smadzeņu darbība un to ietekmējoši līdzekļi”. Konferences norises vieta:  Viesnīca “Promenade Hotel”, Vecā ostmala 40, Liepājā.

Konferences dienu atklās ar LFB prezidentes Daces Ķikutes sagatavotu informāciju par aktualitātēm farmācijas nozarē un LFB darbībā. Konferences turpinājumā – farmaceitu un ārstu sagatavotas izglītojošas lekcijas par vienu no cilvēka organisma vissarežģītākajiem orgāniem – smadzenēm.

Neiroloģe Anželika Gudreniece  lekcijas “Atmiņas traucējumi un demence – kāpēc rodas un ko darīt?” laikā iepazīstinās konferences dalībniekus ar informāciju par dažādiem atmiņas traucējumu veidiem un to cēloņiem, īpaši pievēršot uzmanību tieši demencei – riska faktoriem, kas var ietekmēt demences attīstību, demences profilaksei un pieejamajiem ārstēšanas veidiem.

Savukārt klīniskā farmaceite Inga Gūtmane konferencē uzstāsies ar divām savstarpēji saistītām lekcijām: “Biežāk lietoto psihotropo medikamentu mijiedarbību raksturojums” un Psihotropo medikamentu biežākās blakusparādības, to novēršanas iespējas, augu valsts līdzekļu izmantošana. Tajās padziļināti tiks apskatīts psihotropo medikamentu profils – iepazīsimies ar psihotropo līdzekļu lietošanas īpatnībām, to galvenajām blakusparādībām un mijiedarbībām gan ar citiem medikamentiem, gan pārtiku un dzīvesveidu. Lekciju laikā apskatīsim arī augu valsts līdzekļus, kas spējīgi ietekmēt smadzeņu darbību un kurus izmanto dažādu psihiatrisku un neiroloģisku slimību profilaksē un ārstēšanā.

Sīkāka informācija par konferences programmu un reģistrēšanos pieejama šeit: https://farmacija-mic.lv/pasakums/lfb-konference-12/

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*