Sākums » Farmācija » LFB aicina uz konferenci martā
LFB aicina uz konferenci martā

LFB aicina uz konferenci martā

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) 2019. gada 22. martā farmācijas nozares speciālistus aicina uz konferenci “Kas jāzina farmaceitiem par cilvēka mikrobiomu un tā ietekmi uz organismu. Nieru un urīnceļu infekcijas, pacientu ārstēšana un farmaceitiskā aprūpe”.

Konferences norises vieta: Tallink Hotel Riga,  Elizabetes iela 24, Centra rajons, Rīga.

LFB aicina ikvienu interesentu izmantot iespēju, lai par nieru un urīnceļu infekciju ārstēšanas aktualitātēm papildinātu zināšanas, noklausoties pieredzējušā nefrologa, asoc.prof. Harija Čerņevska lekcijas. Šoreiz gaidāma iepazīšanās ar līdz šim LFB konferencēs neapskatītu tēmu – uzzināsit, kas ir cilvēka mikrobioms un kā dzīvo visu mikroorganismu kopums cilvēka ķermenī, kāda ir to savstarpējā mijiedarbība citam ar citu un organismu kopumā.  Detalizētāk par mikrobiomu, disbiozi un slimībām skaidros Dr. Ivars Krastiņš, anesteziologs-reanimatologs, algologs.

Tā kā farmaceiti atzinīgi novērtējuši klīniskā farmaceita skatījumu uz farmakoterapeitisko konsultāciju sniegšanu aptiekā, LFB  piedāvā arī klīniskās farmaceites Jekaterinas Livšinas padomus par nieru un urīnceļu saslimšanās pielietoto recepšu zāļu blakusparādībām, mijiedarbību, to novēršanu, konsultāciju algoritmu par bezrecepšu zālēm.

Noslēgumā  – situāciju uzdevumi, kurus analizēs darba grupās, kā arī neliels patstāvīgais darbs zināšanu nostiprināšanai.

Sīkāka informācija par konferenci un reģistrēšanos: https://farmacija-mic.lv/pasakums/lfb-konference-6/

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.