Sākums » Farmācija » LFB aicina uz konferenci Rēzeknē
LFB aicina uz konferenci Rēzeknē

LFB aicina uz konferenci Rēzeknē

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) aicina uz konferenci, kas notiks 2018. gada 18. maijā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, Krasta ielā 31, Rēzeknē.

Konference veltīta tēmai “Apkārtējo faktoru un medikamentu ietekmes radītās dermatoloģiskās izmaiņas, to aprūpes risinājums”.

Konferencē būs iespējams kopā ar dermatoveneroloģi Dr. med. Olgu Zaikovsku analizēt faktorus, kas ietekmē saules apdeguma veidošanos, un ādas bojājumu veidus, ko rada vai pastiprina saules starojums, kā arī pārrunāt UV starojuma ietekmi uz bērna imunitāti. Savukārt kopā ar dermatoveneroloģi Dr. Innu Šapeļu būs iespējams iegūt padziļinātas zināšanas par matu izkrišanas veidiem, to iemesliem un terapiju. Kopā ar Dr. Pharm. Zani Dzirkali konferences apmeklētāji varēs noskaidrot galvenos medikamentu mijiedarbības veidus un klātienē veikt medikamentu mijiedarbību analīzi, nostiprināt zināšanas par medikamentiem, kas biežāk izraisa dermatoloģiskas blaknes, kā arī pārrunāt dermatoloģijā lietoto medikamentu blaknes un to novēršanas iespējas.

Konferencē dzirdēto būs iespējams nostiprināt, risinot situāciju uzdevumus darba grupās. Darbu darba grupās vadīs Dr.Pharm. Zane Dzirkale un farmaceite Dace Ķikute.

Sīkāka informācija par konferenci pieejama šeit: http://farmacija-mic.lv/pasakums/lfb-konference-rezekne-3/

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*