Sākums » Farmācija » LFB aicina uz konferenci Valmierā
LFB aicina uz konferenci Valmierā

LFB aicina uz konferenci Valmierā

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) aicina uz konferenci Valmierā 29. maijā. Konferences tēma būs “Koronārās sirds slimības, riska faktori, profilakse. KSS pacientu dzīves kvalitātes saglabāšanas iespējas”. Konference notiks Vidzemes slimnīcas konferenču zālē, Jumaras ielā 195, Valmierā.

LFB, konsultējoties ar farmaceitiem, ir formulējusi šī gada rudens sociālās kampaņas tēmu, kas būs sirds un asinsvadu slimību profilakse, veselīga dzīves veida popularizēšana, tādējādi dodot iespēju farmaceitam realizēt savu lomu sabiedrības veselības veicināšanā. Lai farmaceiti būtu labāk gatavi veikt kampaņas laikā noteiktos uzdevumus, LFB ir sagatavojusi atbilstoša satura apmācības. Šajā konferencē jums būs iespējas atkārtot sirds un asinsvadu slimību iespējamos riskus, to noteikšanas algoritmus, par kuriem pastāstīs kardioloģe Dr. Vita Vestmane. Savukārt farmaceits Valdis Pirsko sniegs konsultācijas par vadlīnijām farmaceitam, ja tam ir aizdomas par risku esamību. Dr.pharm. Inga Urtāne risinās joprojām aktuālo jautājumu par to, vai patentbrīvās zāles ir līdzvērtīgas oriģinālmedikamentiem, fokusējoties tieši uz sirds un asinsvadu slimību ārstēšanā lietotajām zālēm, kuru spektrs ir visai plašs un kur pacientiem visbiežāk tiek izrakstīti oriģinālmedikamenti. Būs arī iespējas risināt dažādas situācijas, darbojoties darba grupās. Konference ir veidota kā moduļa veida apmācības pasākums.

Par dalību konferencē tiks piešķirti 9 moduļa tālākizglītības un 0,6 tālākizglītības punkti. (Ja pārbaudes darbs nav ieskaitīts, dalībnieki saņem 4,5 moduļa tālākizglītības punktus un 0,6 tālākizglītības punktus.)

LFB lūdz pieteikties konferencei līdz 2015. gada 27. maijam elektroniski: lfb@farmaceitubiedriba.lv vai pa tālruni 67280522.

Ar konferences programmu var iepazīties portāla sadaļā “Tuvākie pasākumi”.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.