Sākums » Jaunākie raksti » LFB aicina uz semināru Jelgavā

LFB aicina uz semināru Jelgavā

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) aicina farmaceitus un farmaceita asistentus piedalīties seminārā Jelgavā, kas notiks 2013. gada 24. janvārī, bistro „Silva” konfereču zālē (Driksas iela 9, Jelgava).

Effektīva komunikācija un aktīva iesaiste veselības politikas veidošanā ir viens no stūrakmeņiem farmaceita kā veselības aprūpes profesionāļa lomas stiprināšanā un attīstīšanā Latvijā. Tāpēc, sadarbībā ar Eiropas Sociālo Fondu (ESF), LFB piedāvā jaunu semināru sēriju. Jelgavā apskatīs šādas tēmas:

• komunikācijas prasmju pilnveidošanu, kas attīstīs farmaceitu saskarsmi ar pacientiem, citiem veselības aprūpes speciālistiem un veicinās diskusiju efektivitāti;

• lēmumu pieņemšanas procesiem, kuru izpratne farmaceitam dos iespēju to efektīvi pielietot gan profesionālajā darbībā (piemēram, farmaceitiskās aprūpes ietvaros konsultējot par veselības problēmām), gan iesaistoties nevalstisko organizāciju aktivitātēs (piemēram, priekšlikumu izstrādē normatīvo aktu grozījumiem);

• Nīderlandes un Vācijas pieredzi farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanā, kā arī kvalitātes uzraudzības sistēmu, kuru LFB pārstāvjiem bija iespēja apzināt tiekoties ar šo valstu vadošajām nevalstiskajām organizācijām farmācijas jomā.

Lai aplūkotos jautājumus efektīvāk saistītu ar praktisko darbu aptiekā un apmācības būtu jums saistošākas un interesantākas, aptuveni pusi no semināra laika tiks veltīta praktiskām nodarbībām.

Seminārs tiek organizēts ESF finansētā projekta Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/051/126 „Latvijas Farmaceitu biedrības administratīvās kapacitātes uzlabošana politisko lēmumu pieņemšanas procesā un publiskā pakalpojuma sniegšanā veselības aprūpes jomā” ietvaros.

Pasākums ir iesniegts tālākizglītības punktu piešķiršanai.

Darba kārtību skatiet pievienotajā dokumentā.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*