Sākums » Interesanti » LFB Basketbola turnīrā uzvar “Grindeks” komanda un “Olainfarm” vecmeistari
LFB Basketbola turnīrā uzvar “Grindeks” komanda un “Olainfarm” vecmeistari

LFB Basketbola turnīrā uzvar “Grindeks” komanda un “Olainfarm” vecmeistari

Pagājušās nedēļas sestdienā Saldū norisinājās jau 24. Latvijas Farmaceitu biedrības Basketbola turnīrs. Pamatturnīrā piedalījās deviņas komandas, bet Vecmeistaru turnīrā – divas komandas. Pamatturnīrā līdz pusfinālam nokļuva divu apakšgrupu divas labākās komandas. Noslēgumā spēlē par 3.vietu “Latvijas Aptieka” uzvarēja “Olainfarm/Silvanols” komandu, bet lielajā finālā “Grindeks” uzvarēja Barkavas aptiekas komandu.

Līdz ar to par 2022. gada LFB Basketbola turnīra čempioniem kļuva “Grindeks”.

Apsveicam uzvarētājus, bet ļoti liela uzslava izsakāma Barkavas aptiekas komandai, īpaši – aptiekas īpašniecei un vadītājai Ilzei Krīgalei, kura kopā ar savu ģimeni sasniedza izcilu rezultātu!

Vecmeistaru spēlē sacentās “Mana Aptieka” un “Olainfarm” komandas. Šoreiz nedaudz spēcīgāki bija “Olainfarm” vecmeistari un spēlē izcīnīja uzvaru!

Apsveicam “Olainfarm” komandu ar panākumu! Un pateicība “Mana Aptieka” komandai, kas pēc vairākiem gadiem atgriezusies turnīrā!

Paldies visiem LFB Basketbola turnīra dalībniekiem un līdzjutējiem!

Sīkāk par turnīra norisi, kā arī turnīra statistiku jau tuvākajā laikā varēs uzzināt tepat portālā www.farmacija-mic.lv un žurnāla “Materia Medica” jūnija numurā.

LFB Basketbola turnīra rīcības komitejas vārdā –
Aigars Eniņš

www.farmacija-mic.lv

Foto – no LFB arhīva.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.