Sākums » Interesanti » LFB basketbola turnīrā uzvar “Latvijas aptieka”
LFB basketbola turnīrā uzvar “Latvijas aptieka”
Foto: Artūrs Valdmanis.

LFB basketbola turnīrā uzvar “Latvijas aptieka”

Šī gada 1. jūnijā Saldus sporta kompleksā jau 23. reizi norisinājās gadskārtējais Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) basketbola turnīrs. Šogad turnīrā piedalījās 11 komandas un divas vecmeistaru komandas.

Pēc spraigām apakšgrupu spēlēm un pusfināliem lielajā finālā tikās Olainfarm/Silvanols apvienotā komanda un Latvijas aptieka komanda. Finālspēlei vairāk spēkus bija saglabājuši Latvijas aptieka basketbolisti, kuri tad arī guva pelnītu uzvaru un 1.vietu turnīrā. Apsveicam!

Otro vietu izcīnīja Olainfarm/Silvanols. 3.un 4. vietu mazajā finālā šoreiz sadalīja attiecīgi TEVA un Grindeks komandas.

Par finālspēles vērtīgākiem spēlētājiem tika atzīti Gatis Cers (Latvijas aptieka) un Ilze Nordena (Olainfarm/Silvanols).

Vecmeistaru turnīrā (sievietes virs 40, vīrieši virs 45 gadiem) principiālā duelī tikās  Olainfarm un Grindeks. Abu komandu sastāvi tika komplektēti no ilggadīgiem LFB basketbola turnīra dalībniekiem pēc principa – Daugavas labais krasts (Grindeks) un Daugavas kreisais krasts (Olainfarm). Lai gan divus iepriekšējos  gadus pārāki bija Olainfarm vecmeistari, šogad ļoti sīvā cīņā, tikai ar divu punktu pārsvaru, uzvaru svinēja Grindeks komanda.

Par labākajiem vecmeistariem tika atzīti Armands Lapiņš (Grindeks, Daugavas labais krasts) un  Iveta Zēberga (Olainfarm, Daugavas kreisais krasts).

Visu komandu pārstāvji (viena sieviete un viens vīrietis) piedalījās Meistarības konkursā. Konkursa finālā tikās LFB apvienotā komanda (Liāna Āliņa, Dmitrijs Masļakovs) un Veselības inspekcijas komanda (Helge Parma, Artemijs Šarovs). Šoreiz ātrāka bija LFB komanda.

Patīkami, ka turnīram pievienojušās divas jaunas komandasKalceks un Nacionālais Veselības dienests, kuri startēja ar atzīstamiem panākumiem. Tāpat prieks par kaimiņu lietuviešu plašo pārstāvniecību komandā TEVA.

Visu turnīra gaitu organizēja un lieliski koordinēja Arvis Blūms, kurš par ieguldīto darbu saņēma Armanda Kalēja vārdā nosaukto kausu. Kā ierasts, turnīrs tika aizvadīts ļoti pozitīvā gaisotnē, kā arī izvērtās ļoti spraigs un interesants, kurā netrūka daudz negaidītu rezultātu.

Sīkāku informāciju par turnīra gaitu un rezultātiem sniegsim žurnāla “Materia Medica” jūnija numurā.

Paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem par lielisko atbalstu un sirsnīgo atmosfēru!

LFB Basketbola turnīra fotogrāfijas ir pieejamas šeit:

https://failiem.lv/u/4ew2kh65  un  https://failiem.lv/u/brj79v2k

 

Paldies fotogrāfam Artūram Valdmanim!

 

Pielikumā:

 

Turnīra organizatoru vārdā –

Aigars Eniņš

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*