Sākums » Farmācija » LFB konference pulcina farmaceitus tiešsaistē
LFB konference pulcina farmaceitus tiešsaistē
Ekrānšāviņš no LFB konferences. Foto - no MIC arhīva.

LFB konference pulcina farmaceitus tiešsaistē

Šodien, 17. septembrī, Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) konference “Eksperti par aktuālo pieredzi Covid-19 diagnostikā un terapijā” tiešsaistē pulcina vairāk nekā 130 farmaceitus un farmaceita asistentus no visas Latvijas.

Konferencē apskatītas tēmas, kas skar svarīgus un sarežģītus jautājumus par mūsdienu farmaceitisko aprūpi: ieskats galveno vīrusinfekciju ierosinātāju raksturojumā, diagnostikas iespējās un ārstēšanā, profilaktisku pasākumu nozīme vīrusu izraisītu infekciju ierobežošanā, SARS-CoV-2 vīrusa diagnostikas iespējas un skrīninga metodes, vīrusu un baktēriju izraisīti rinosinusīti un to ārstēšana, kā arī Zāļu valsts aģentūras informācija par Covid-19 vakcīnu ziņojumiem un to izvērtēšanu.

Konference notiek Medikamentu informācijas centra (MIC) nodrošinātajā apmācību platformā kursi.mic.lv. MIC pārliecinājās, ka farmaceiti nu jau ir gana pieredzējuši informācijas tehnoloģiju lietošanā un veiksmīgi pieslēdzas tiešsaistes apmācībām un izmanto ērto iespēju mācīties attālināti. MIC aicina arī citus kolēģus nebaidīties no jauno tehnoloģiju izaicinājumiem un izvēlēties attālinātu mācību vai tiešsaistes pasākumu apmeklēšanas piedāvājumus. Neskaidrību gadījumā farmaceiti vienmēr var konsultēties ar pasākuma organizatoru vai tehnisko nodrošinātāju pa tālruni un jums tiks sniegts tehniskais atbalsts.

Izmantojiet iespēju papildināt profesionālās zināšanas un iegūt tālākizglītības punktus apmācību vietnē kursi.mic.lv!

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.