Sākums » Farmācija » LFB valde sēdē gatavojas jubilejas konferencei un nozares institūciju apspriedēm

LFB valde sēdē gatavojas jubilejas konferencei un nozares institūciju apspriedēm

24. oktobrī notikušajā Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) valdes sēdē klātesošie apsprieda jautājumus un priekšlikumus plānotajām nozares institūciju diskusijām, apstiprināja nākamā gada pasākumu grafiku, un gatavojās LFB 25 gadu jubilejas konferencei.

LFB prezidente D.Ķikute informēja valdi par E-veselības lietotāju padomes sēdēs runāto. D. Ķikute un LFB valdes locekle Agnese Ritene līdz šim pārstāvējušas biedrību padomes sēdēs, kur aktīvi paudušas LFB biedru viedokli par e-veselībā nepieciešamajiem uzlabojumiem. Novembra beigās paredzēta Nacionālā veselības dienesta, Zāļu valsts aģentūras un LFB kopīga apspriede par datu apmaiņu e-veselības sistēmas ietvaros ar Farmaceitu un farmaceita asistentu reģistru.

Tika pārrunātas Veselības ministrijas iniciatīvas par izmaiņām aptieku izvietojuma kritērijos. LFB valde ir vienprātīga par zāļu gatavošanas saglabāšanu un kvalitātes celšanu, tāpēc jebkādas izmaiņas jāievieš, paredzot uzlabojumus aptiekām, kas izgatavo ex tempore zāles. Ir jāmaina tax laborum tarifi, jāparedz citi uzlabojumi. LFB viedoklis tiks nosūtīts ministrijai līdz 25.oktobrim, kā to lūgusi ministrija.

LFB novembra sākumā ir uzaicināta uz diskusiju par veselības aprūpes pamatnostādnēm 2021. – 2027. gadam. D. Ķikute aicināja valdi iesūtīt savus priekšlikumus apspriedē plānotajām tēmām.

Valde uzņēma biedrībā trīs jaunus biedrus, bet no biedrības pēc paša vēlēšanās izslēdza vienu biedru.

Valde apstiprināja nākamā gada konferenču, semināru un valdes sēžu grafiku.

Valde sēdē apsprieda arī gaidāmās jubilejas konferences dienas kārtību. LFB 25 gadu jubilejas konference notiks 8. novembrī Rīgā, “Bellevue Park Hotel Riga” telpās.

 

Elīna Badune

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.