Sākums » Farmācija » LFB valdes sēdē apstiprina bilanci un šī gada budžetu
LFB valdes sēdē apstiprina bilanci un šī gada budžetu

LFB valdes sēdē apstiprina bilanci un šī gada budžetu

19. martā notikušajā Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) valdes sēdē valde apstiprināja biedrības pagājušā gada bilanci un 2014. gada budžetu.

LFB prezidente Kitija Blumfelde iepazīstināja valdi ar biedrības izdevumu un ieņēmumu pozīcijām un plānotajiem apmēriem.

Ļoti ilgas debates raisīja apstiprināmais LFB maksas pakalpojumu cenrādis, kas saistīts ar jaunajiem speciālistu tālākizglītības un sertifikācijas pasākumiem. Daļa pakalpojumu tarifu tiks iekļauta arī Ministru kabineta (MK) noteikumos, kas prasa rūpīgi izvērtētu ilgtermiņa cenu startēģiju, tāpēc  valdes diskusijas bija saspringtas un ilgas. Valdes atbalstīto pakalpojumu cenrādi vēl jāiesniedz attiecīgām valsts institūcijām.

Valde uzņēma biedrībā divus jaunus biedrus, vienojās par sabiedrībai domātas preses relīzes izsūtīšanu, kas skaidros datu drošības jautājumus aptiekās ieviešamās e-veselības un e-receptes jomā, un apstiprināja vairākas izmaiņas farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikācijas procedūrās, kas tikai veiktas saskaņā ar jauno ISO prasībām un izmaiņām MK noteikumos.

 Nākamā valdes sēde paredzēta 16.aprīlī.

 

 

Elīna Badune

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.