Sākums » Farmācija » Lielākā daļa jauno farmaceitu plāno strādāt aptiekās
Lielākā daļa jauno farmaceitu plāno strādāt aptiekās

Lielākā daļa jauno farmaceitu plāno strādāt aptiekās

No Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes potenciālajiem absolventiem farmaceita diplomus šogad saņems septiņi nepilna laika studiju absolventi un 28 pilna laika studiju beidzēji, 17. jūnijā Latvijas Farmaceitu biedrības valdes sēdē precizēja fakultātes dekāne Baiba Mauriņa. Divi studenti nav tikuši līdz valsts pārbaudījumu nokārtošanai.

Kā apliecinājuši 70% RSU pilna laika studiju absolventu, pēc studijām viņi plāno strādāt aptiekā. Savukārt no nepilna laika studiju programmas beidzējiem aptiekā grasās strādāt 90%. Visi aptaujātie RSU Farmācijas fakultātes absolventi savu karjeru plāno attīstīt farmācijas nozarē.

 

 

Elīna Badune

4 komentāri

  1. Ja Zvejnieks panāks savu,tad asistentiem gribi vai negribi būs jābrauc ravēt zemenes uz Īriju! Vai jāiet tepat uz Maximu par kasieriem!

  2. Tontons>Hameleons

    Skrien tik ravēt zemenes uz īriju, finansiālā plāksnē noteikti tevi novērtēs āugstāk! 🙂
    Diemžēl Latvijā cilvēkus ar ausgtāko izglītību nenovērtē atbilstoši nevienā sfērā, ja vien šī cilvēka radītais fianansiālais pienesums nav ievērojams.
    Ja nevari un nemāki nopelnīt, tad nāksies sadzīvot ar to, ko atmet! 🙁

  3. Un, ko Tu esi izdarījis (-usi), lai Tevi novērtētu? Vai jānovērtē ir tikai tāpēc, ka tāds esi pasaulē …? Na v jābūt īpaši gudram, lai ierastos tur, kur citi visu jau ir sakārtojuši.

  4. Es gan netaisos. Vismaz ne Latvijā. Tas vienkārši nav to vērts. Farmaceits Latvijā netiek novērtēts ne no darba devēju, ne valsts, ne arī klientu puses.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.