Sākums » Jaunākie raksti » Lielbritānijas vēstnieks apmeklē AS “Olainfarm”

Lielbritānijas vēstnieks apmeklē AS “Olainfarm”

Šā gada augustā Baltijā vadošo farmācijas uzņēmumu AS “Olainfarm” darba vizītē apmeklēja Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummell CMG) un vēstniecības biznesa attīstības padomnieks Aldis Celms.

“AS “Olainfarm” stratēģiskais mērķis ir ievērojami paplašināt klātbūtni Eiropas tirgos un Lielbritānija ir viens no mūsu galvenajiem mērķa tirgiem. Šobrīd veicam apjomīgas investīcijas produktu portfeļa paplašināšanā un jauno produktu reģistrācijā Eiropas tirgos, lai iespējami ātrāk varam atbilstoši visām prasībām Eiropas tirgos piedāvāt jaunus produktus. Mūsu mērķis ir kļūt par vienu no 10 vadošajiem farmācijas uzņēmumiem savās produktu kategorijās Eiropā un pie šī mērķa arī rūpīgi strādājam. Farmācijas nozarei ir nozīmīga loma Latvijas ekonomikā, zinātnē un sabiedrībā kopumā gan šodien, gan arī nākotnē, tāpēc esam gandarīti, ka par to klātienē pārliecinājās un novērtēja arī Lielbritānijas vēstnieks Latvijā,” norāda AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis.

“Man bija patiess prieks apmeklēt Olainfarm un pašam pārliecināties, kā uzņēmums attīstās un sniedz savu ieguldījumu vitāli svarīgajā globālajā izaicinājumā nodrošināt pasaules iedzīvotājiem pieejamas, atbilstošas un efektīvas zāles. Es novēlu uzņēmumam panākumus šajā misijā! Bija patīkami dzirdēt arī par uzņēmuma plāniem attīstīt sadarbību ar Apvienotās Karalistes tirgu,” uzsver Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Pols Bramels.

Tikšanās laikā puses pārrunāja AS “Olainfarm” attīstības plānus Eiropas tirgos, galvenos investīciju virzienus, kas paredz tuvākajā piecgadē investēt vismaz 100 miljonus eiro, gan arī kopējo situāciju un prasības zāļu reģistrācijai Eiropas Savienībā (ES) un arī Lielbritānijā. Medikamentu izstrādes, licencēšanas un reģistrācijas process ir stingri regulēts un laikietilpīgs, taču jau šā gada martā “Olainfarm” noslēdza jauna uroloģijā lietotā medikamenta reģistrāciju vairākos Eiropas tirgos un reģistrācijas procesā ir vēl vairāki produkti kopskaitā vismaz 10 ES valstīs. Šobrīd izstrādes procesā ir aptuveni 50 jauni produkti, kas ļaus uzņēmumam paplašināt savu produktu portfeli atbilstoši Rietumvalstu tirgu vajadzībām.

Avots: LETA

2 komentāri

  1. Jā, un arī Grindeks tur ir. Vēstnieks sajaucis durvis :)))

  2. vēstnieks nepajautāja,kāpēc Olainfarm ,joprojām, eksportē uz Krieviju? (publicētājā sarakstā Olainfarm ir pieminēts )

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*