Sākums » Jaunākie raksti » Liepājā ģimenes ārstu tur aizdomās par psihotropo medikamentu neatļautu apriti

Liepājā ģimenes ārstu tur aizdomās par psihotropo medikamentu neatļautu apriti

Liepājā aizdomās par narkotiskās vielas saturošu medikamentu neatļautu apriti aizturētas divas personas, tostarp arī kāds ģimenes ārsts, nacionālai ziņu aģentūrai LETA apstiprinājusi Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, 29.janvārī aizdomās par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, pārvadāšanu un glabāšanu realizācijas nolūkā lielos apmēros personu grupā policija aizturējusi 1981.gadā dzimušu sievieti un 1944.gadā dzimušu vīrieti – ģimenes ārstu.

Veicot vairākas kratīšanas, kopumā konfiscētas 304 tramadola, 72 klonazepāma un trīs subuteksa tabletes.

Ģimenes ārsts atzīts par aizdomās turēto vēl kādā kriminālprocesā par receptes izrakstīšanu bez medicīniskās nepieciešamības vai cita dokumenta nelikumīgu izrakstīšanu narkotiskas vai psihotropas vielas saņemšanai lielā apmērā.

Kurzemes rajona tiesa Liepājā sievietei piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu, bet ģimenes ārstam piemērots cits drošības līdzeklis – nodošana policijas uzraudzībā un noteiktas nodarbošanās aizliegums. Abas personas atzītas par aizdomās turētām kriminālprocesā, kas sākts par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu.

Par šādām darbībām Krimināllikums paredz sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšana šajā lietā vēl turpinās, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.