Sākums » Farmācija » Liepājā turpina diskutēt par diennakts aptiekas nepieciešamību
Liepājā turpina diskutēt par diennakts aptiekas nepieciešamību

Liepājā turpina diskutēt par diennakts aptiekas nepieciešamību

Pērn Liepājas pilsētas Domes deputāti pieņēma pozitīvu lēmumu par diennakts aptiekas izveidi Liepājā, taču pilsētā tādas neesot joprojām, ziņo portāls irliepaja.lv.

11. janvārī jautājums aktualizēts Pilsētas attīstības komitejas sēdē, taču atsevišķi pašvaldības deputāti norādījuši, ka prasība pēc diennakts aptiekas ir stipri pārspīlēta, jo neesot tik liela pieprasījuma. Savukārt, pilsētas vicemērs Gunārs Ansiņš paudis, ka jautājums neesot atstāts novārtā un pēc domes lēmuma bijis arī iepirkums un aicinājums komersantiem veidot šādu aptieku, taču uzņēmēji neesot bijuši tam gatavi.

Jau agrāk Liepājas domes Vides un veselības daļa esot publiski paudusi, ka Liepājā diennakts aptiekas neesot tāpēc, ka uzņēmējiem tas nešķiet izdevīgi. Reģionu pilsētās, kur darbojas diennakts aptiekas, tās tiek atbalstītas ar pašvaldības līdzekļiem, jo darbs nakts stundās aptiekai neatmaksājas.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks gan sola atgriezties pie šī jautājuma, raksta portāls  irliepaja.lv.

 

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Ko tur diskutēt, aptieku naktī vajag tad, ja cilvēki pa nakti nāk uz aptieku. Ja nenāk, tad arī nebūs aptiekas!
    Ja aptiekas atrodas tirdzniecības centros, kas strādā līdz 23:00, tad lielas jēgas no tās nakts aptiekas nav, un to pierāda Liepājas piemērs, kur nevienam to diennakts aptieku nevajadzēja, kamēr Ziņu raidījumā kāds nepateica, ka Liepājā taču nav diennakts aptiekas. 🙂

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.