Sākums » Ārzemēs » Lietuvas Konkurences padome vētīs lielās aptieku ķēdes

Lietuvas Konkurences padome vētīs lielās aptieku ķēdes

Lietuvas Konkurences padome ir uzsākusi pārbaudi lielajos aptieku uzņēmumos visā valstī, taču vēl nav informācijas par to, vai pārbaude ir saistīta ar konkurences ierobežojumiem vai ar aizliegtu vienošanos.

Informāciju par padomes pārstāvju vizītēm aptieku uzņēmumos masu medijiem ir apstiprinājušas divas no lielākajām ķēdēm – “Eurovaistine” un “Gintarine Vaistine”. Tikmēr Konkurences padome vēl aizvien atturas no komentāru sniegšanas.

“Konkurences padomes amatpersonas apmeklēja uzņēmumu un mēs tām sniedzām visu interesējošo informāciju,” masu medijiem paudusi Irēna Teveliene, uzņēmuma “Limedika” mārketinga vadītāja, kas ir arī “Gintarine Vaistine” pārstāve.

Savukārt aptieku tīkla “Eurovaistine” komunikācijas vadītāja Asta Valatkevičiene, apstiprinājusi, ka Konkurences padomes pārstāvji ir apmeklējuši uzņēmumu un pieprasījuši sniegt konkrētu informāciju.

” Mēs viņiem sniedzām visu nepieciešamo informāciju un tagad gaidām pārbaudes rezultātus – mēs patiešām ceram, ka rezultāti ļaus izbeigt pastāvīgās spekulācijas starp iesaistītajām pusēm,” paudusi Valatkevičiene.

Saskaņā ar ziņu aģentūrai BNS pieejamo informāciju, Konkurences padomes pārstāvji apmeklējuši arī citas aptieku ķēdes.

Konkurences padomes priekšsēdētāja vietniece Jurate Soviene atteikusies apstiprināt jebkādu informāciju par pārbaužu uzsākšanu aptieku ķēdēs.

Šobrīd Lietuvā darbojas 1300 aptieku, gandrīz 1000 no tām – lielākajās aptieku ķēdēs: “Nemuno Vaistine” (295), “Eurovaistine” (285), “Gintarine Vaistine” (230), “Norfos Vaistine” (96) un “Benu Vaistine Lietuva” (83).

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*