Sākums » Farmācija » “Lotos Pharma” produkts – “Eksporta un inovācijas balvas 2016” laureāts
“Lotos Pharma” produkts – “Eksporta un inovācijas balvas 2016” laureāts
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, SIA "AD Smart" un SIA "Lotos Pharma" vadītājs Kaspars Ivanovs un Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Foto no SIA "Lotos Pharma" arhīva.

“Lotos Pharma” produkts – “Eksporta un inovācijas balvas 2016” laureāts

Jau divpadsmito gadu pēc kārtas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko konkursu “Eksporta un inovācijas balva”. Starp 2016. gada 117 dažādu jomu konkursantiem no farmācijas uzņēmumiem finālā iekļuva Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma”, iegūstot atzinību par rūpniecisko dizainu produktam “Faringo Chups”, kas ir ārstniecības augu pastilas uz kociņa, paredzētas kakla sāpju gadījumos.

faringo-chups

“Lotos Pharma” uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs paziņojumā presei norāda, ka, apvienojot uzņēmuma komandas degsmi un zināšanas, ir radīti vairāki oriģinālprodukti no dabīgajām izejvielām “Mums bieži jautā – kā mūsu komandai izdodas izveidot šādus produktus un kur rodas idejas? Atbilde ir vienkārša. Mūsu panākumus nes neatlaidīgs un kopīgs komandas darbs, ievērojot cieņu pret produkta lietotāju. Ne mazāk svarīga ir vēlme apgūt jauno un būt soli priekšā konkurentiem, kā arī cieša sadarbību ar jomas profesionāļiem. Jā, esam gandarīti! Mēs turpināsim strādāt un radīt vēl jaunus, mūsdienīgus produktus,” uzsver Ivanovs.

“Lotos Pharma” ir 2013. gadā dibināts SIA “AD Smart” zīmols, kurš izstrādā unikālus farmācijas produktus, to izveidē sadarbojoties ar vietējiem nozares speciālistiem – mediķiem, pētniekiem un Latvijas zinātnes institūcijām.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*