Sākums » Farmācija » LU farmācijas studenti saņems “Mēness aptiekas stipendijas”
LU farmācijas studenti saņems “Mēness aptiekas stipendijas”

LU farmācijas studenti saņems “Mēness aptiekas stipendijas”

19. maijā Latvijas Universitātes Fonds (LU Fonds) un SIA “Mēness aptiekas” noslēdza ziedojuma līgumu un vienojās par abpusēju sadarbību farmācijas studentu sagatavošanā, ziņo LU. Līgums paredz izveidot desmit “Mēness aptiekas stipendijas”, kas paredzētas LU Medicīnas fakultātes (LU MF) farmācijas maģistra programmas studentiem. Piedāvājot stipendijas topošiem farmaceitiem, aptieku tīkls vēlas iedrošināt jaunus cilvēkus izvēlēties šo profesiju.

LU MF farmācijas maģistra programmas studentiem paredzētas divu veidu stipendijas – mācību maksas segšanai, kā arī prakses stipendijas ar mērķi atbalstīt tos studentus, kas iziet praksi un apgūst jaunas iemaņas, strādājot aptiekā. Uz stipendijām varēs pretendēt LU MF farmācijas maģistra programmas topošie 1. un 2. kursa studenti, kam vidējais sekmju vērtējums ir virs 7,0 ballēm. Stipendiju administrēšanu nodrošinās LU Fonds.

LU MF piedāvā trīsgadīgu Veselības zinātņu bakalaura programmu farmācijā, kā arī divgadīgu Veselības zinātņu maģistra programmu farmācijā. Pēc farmācijas maģistra studiju programmas pabeigšanas absolventi iegūst tiesības strādāt visās farmācijas jomās. Visas programmas ir akreditētas un atbilst Eiropas Savienības normām. Būtiska studiju sastāvdaļa ir praktiskās nodarbības un prakse, kas sākas jau 3. studiju semestrī un notiek Rīgas vadošajās klīnikās, ārstniecības iestādēs un farmācijas uzņēmumos. Pētniecības jomā notiek plaša sadarbība ar daudzām zinātniskajām institūcijām Latvijā. LU MF studenti katru gadu arī piedalās ES izglītības programmās ERASMUS+, kas piedāvā studentiem iespēju no trīs mēnešiem līdz pilnam akadēmiskajam gadam studēt kādā citā ES dalībvalsts augstskolā, informē LU pārstāvji.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.