Sākums » Farmācija » “Luminor” piešķīrusi 40 miljonu eiro aizdevumu veselības aprūpes uzņēmumu grupai “Repharm”
“Luminor” piešķīrusi 40 miljonu eiro aizdevumu veselības aprūpes uzņēmumu grupai “Repharm”

“Luminor” piešķīrusi 40 miljonu eiro aizdevumu veselības aprūpes uzņēmumu grupai “Repharm”

“Luminor Bank” piešķīrusi 40 miljonu eiro ilgtermiņa aizdevumu veselības aprūpes uzņēmumu grupai “Repharm” biznesa paplašināšanai Baltijā.

Bankā norāda, ka līdzekļi tiks ieguldīti uzņēmējdarbības attīstībai ārpus Latvijas robežām, piedāvājot medicīnas pakalpojumus Lietuvā.

“Iespēja piedāvāt kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus ārpus Latvijas robežām ilgstoši ir bijis viens no mūsu uzņēmumu grupas stratēģiskajiem mērķiem. Ar “Luminor” atbalstu varēsim īstenot mūsu tālāko attīstību, paplašinot medicīnisko pakalpojumu piedāvājumu Baltijas līmenī,” pauda “Repharm” padomes priekšsēdētāja vietnieks Dins Šmits.

“Repharm” ir veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupa, kas apvieno “Sentor Farm aptiekas” (zīmols “Mēness aptieka”), AS “Veselības centru apvienība”, SIA “Centrālā laboratorija”, “Rīgas farmaceitiskā fabrika” un “Recipe Plus”. “Repharm” uzņēmumu grupa ir izveidota 2009.gadā.

2019.gadā “Repharm” koncerna apgrozījums bija 283,008 miljoni eiro, bet koncerna peļņa bija 34,56 miljoni eiro. Koncerna 2020.gada finanšu dati pagaidām nav publiskoti

“Repharm” patiesie labuma guvēji, pēc “Firmas.lv” datiem, ir vairākas Latvijas privātpersonas – Roberts Tavjevs, Jānis Oskerko, Mihails Lurje, Aleksandrs Livšics, Andrejs Leibovičs, Sergejs Korņijenko, Josifs Apts un Jeļena Ņikitina.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.