Sākums » Jaunākie raksti » “Magnum Medical” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 7,6%

“Magnum Medical” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 7,6%

Medikamentu vairumtirgotāja SIA “Magnum Medical” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2022.gada 1.maija līdz 2023.gada 30.aprīlim, bija 116,682 mlj eiro, kas ir par 7,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieaugusi par 5,9% – līdz 4,257 mlj eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušais finanšu gads uzņēmumam bijis sekmīgs ar apgrozījuma pieaugumu, ko veicināja kopējās tendences nozarē un piedāvāto preču sortimenta paplašināšana, kā arī sadarbības partneru loka paplašināšana.

Pagājušajā finanšu gadā “Magnum Medical” turpināja investēt noliktavas aprīkojumā, ieguva papildu noliktavu platības, noslēdzot ilgtermiņa līgumu par papildu telpām noliktavas ēkā. Tāpat uzņēmums pilnveidoja informācijas tehnoloģiju risinājumus.

“Magnum Medical” apgrozījums iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.maija līdz 2022.gada 30.aprīlim, bija 108,408 mlj eiro un peļņa – 4,02 mlj eiro.

“Magnum Medical” reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 952 394 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Igaunijā reģistrētā AS “Magnum”, kas pieder holdingam “MM Grupp”.

“MM Grupp” piederošo uzņēmumu vidū ir arī mediju koncerns “Postimees Grupp”, elektroierīču tirgotājs “IM Arvutid” u.c. Grupai ir 80% līdzdalība izklaides un ēdināšanas kompāniju grupā “Apollo Group” un 16,63% līdzdalība ultrakondensatoru ražotājā “Skeleton Technologies Group”. Informācijas aģentūra LETA ir daļa no starptautiskas mediju grupas, kuras akciju turētājs ir “MM Grupp”.

“MM Grupp” īpašnieki ir Igaunijas uzņēmēji Marguss Linnamē (78%), Ivars Vendelins (20%) un Āre Kurists (2%).

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*