Sākums » Farmācija » “Magnum Medical” apgrozījums pērn audzis par 5,1%
“Magnum Medical” apgrozījums pērn audzis par 5,1%

“Magnum Medical” apgrozījums pērn audzis par 5,1%

Medikamentu un medicīnas preču lieltirgotavas SIA “Magnum Medical” apgrozījums pērn bijis 77,527 miljoni eiro, kas ir par 5,1% vairāk nekā 2016.gadā, bet tās peļņa samazinājusies par 11,1% un bija 2,489 miljoni eiro, saskaņā ar “Firmas.lv”datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka “Magnum Medical” aizvadītais gads bijis sekmīgs un uzņēmuma darbība pārskata gadā īstenota atbilstoši iepriekš izvirzītajiem mērķiem un prognozēm. “Magnum Medical” apgrozījuma pieaugums tiek skaidrots ar veiksmīgi īstenotu vadības un komandas darbu. Savukārt tā peļņa samazinājusies dēļ ieguldījumiem “Magnum Medical” nākotnes attīstībā un nozares pozīciju stiprināšanā.

Uzņēmums pērn galveno uzsvaru licis uz preču sortimenta paplašināšanu, piesaistot jaunus sadarbības partnerus, kā arī uz augstas kvalitātes izplatīšanas pakalpojumu nodrošināšanu esošajiem klientiem.

Ziņojumā teikts, ka pagājušā gada jūnijā Latvijas Zāļu valsts aģentūra veica “Magnum Medical” atbilstības pārbaudi, kā rezultātā uzņēmumam uz trim gadiem tika pagarināts Labas ražošanas prakses sertifikāts.

Starp uzņēmuma galvenajiem panākumu faktoriem 2017.gadā “Magnum Medical” vadība iekļāvusi klientiem piedāvāto loģistikas pakalpojumu kvalitātes standartu nodrošināšanu, piedāvāto preču klāsta palielinājumu, piesaistot jaunus sadarbības partnerus, kā arī ciešu sadarbību ar esošajiem piegādātājiem, nodrošinot klientiem saistošu piedāvājumu. Vienlaikus uzņēmuma būtiskāko darbības priekšrocību vidū iekļauts nepārtraukts darbs pie jaunu sistēmu un uzlabojumu ieviešanas, lai “Magnum Medical” ātri spētu reaģēt uz izmaiņām tirgū, stingra kvalitātes kontrole, kā arī laba sadarbība uzņēmuma iekšienē, nodrošinot komandas darbu vēlamā rezultāta sasniegšanai.

“Magnum Medical” vadība informē, ka pērn uzņēmums turpināja ieguldīt darbu informācijas tehnoloģisko risinājumu klāsta paplašināšanā un uzlabošanā, lai nodrošinātu uzņēmuma darbības rādītāju uzskaiti un analīzi un paplašinātu iegūstamās informācijas klāstu biznesa inteliģences rīkā “Tableau”. Tādējādi tika iegūti papildu resursi efektīvu un izsvērtu biznesa jautājumu pieņemšanai. Tāpat “Magnum Medical” pārskata gadā veica ieguldījumus noliktavas tehnoloģiskajās iekārtās, lai uzlabotu preču izvietošanu un uzglabāšanu.

Uzņēmuma vadība 2018.gadā paredz, ka “Magnum Medical” darbība būs līdzvērtīga tirgus situācijai, kura patlaban ir stabila un prognozējama, pieļaujot, ka tā tāda būs arī tuvākajā nākotnē. Vienlaikus uzņēmuma vadība ir apzinājusi nākotnes perspektīvas un sasniedzamos mērķus, kas paredz risinājums iespējamām izmaiņām tirgū un ļaus uzņēmuma iespējami ātrā laikā tām adaptēties.

“Magnum Medical” apgrozījums 2016.gadā bija 73,734 miljoni eiro, bet peļņa – 2,801 miljons eiro.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.