Sākums » Jaunākie raksti » Maija izskaņā norisināsies pirmā zarnu mikrobioma konference “GUTday”
Maija izskaņā norisināsies pirmā zarnu mikrobioma konference “GUTday”

Maija izskaņā norisināsies pirmā zarnu mikrobioma konference “GUTday”

Maija izskaņā Latvijā norisināsies pārtikas inovāciju uzņēmums “Fermentful” rīkos bezmaksas zarnu mikrobioma konfereci “GUTday”, kurā varēs uzzinās par to, kā zarnu mikrobioms ietekmē vispārējo veselību – sākot no gremošanas sistēmas līdz mentālajai veselībai un ādas skaistumam, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Konference piedāvās plašu perspektīvu uz zarnu mikrobiomu no dažādiem medicīnas un uztura speciālistiem, sniedzot dalībniekiem iespēju iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kas var būt noderīgas ikdienas dzīvē.

“Fermentful” līdzdibinātāja un vadītāja Anda Penka skaidro, ka konferenci tiek organizēta ar mērķi visiem saprotamā valodā izstāstīt, kā darbojas zarnu mikrobioms un, kāpēc tam ir tik milzīga loma veselīgas dzīves pamatā.

“GUTday” piedāvās dažādas lekcijas no dažādu nozaru speciālistiem, tostarp “Labrains” kosmētikas zīmola radītājas, vides speciālistes, ķīmiķes un Biznesa augstskolas “Turība” docentes Līgas Brūniņas, Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas valdes priekšsēdētājas Gunas Bīlandes, mikrobioloģes un uzņēmuma “Labas saknes” vadītājas Dainas Antonas.

Uz konferenci aicināts ikviens interesents, kurš vēlas izprast savas labbūtības saknes un veidus, kā to uzlabot. Konference ir bez maksas, taču tai nepieciešams reģistrēties.

Konference norisināsies 30.maijā no plkst.9.30 līdz 12.30 Ķīpsalas ielā 6, Rīgā.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*