Sākums » Farmācija » Maligina meitas sola turpināt tēva uzņemto virzienu “Olainfarm” attīstībā

Maligina meitas sola turpināt tēva uzņemto virzienu “Olainfarm” attīstībā

“Mums patiesi rūp “Olainfarm” koncerna nākotne. Vēlamies, lai tas turpina savu izaugsmi, sniedz ieguldījumu Latvijas farmācijas nozares attīstībā un valsts ekonomikā. Kopīgi ar citiem AS “Olainfarm” akcionāriem turpināsim darbu pie līdzšinējo attīstības plānu un stratēģiju izpildes, kurā liela nozīme ir pašreizējai “Olainfarm” vadībai un darbiniekiem, uz kuru pieredzi un profesionalitāti paļaujamies.” Tā paziņojumā masu medijiem šodien, 2.februārī paudušas nesen mūžībā auzgājušā “Olainfarm” vadītāja un lielākā īpašnieka Valērija Maligina vecākās meitas – Irina Maligina un Nika Saveļjeva.

Viņas norāda, ka, pateicoties viņu tēva un viņa izveidotās komandas ieguldījumam, “Olainfarm” ir kļuvis par vienu no progresīvākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem Baltijā. “Uzskatām par savu pienākumu veicināt, ka tas turpinās būt viens no labas pārvaldības līderiem Baltijā un spēs nodrošināt vērtības pieaugumu visiem tā akcionāriem,” pauž maligina meitas.

Kā iepriekš ziņots, V. Maligins ir novēlējis visām trim meitām vienādās daļās savu mantu, tostarp AS “Olainfarm” akcijas. Vecākās meitas uzskata, ka tādā veidā viņš paudis savu gribu, lai viņas turpinātu tēva iesākto.

“Mēs jau pašlaik esam AS “Olainfarm” mazākuma akcionāres un arī turpmāk vēlamies saistīt savus profesionālās darbības plānus ar AS “Olainfarm” un citiem mūsu ģimenes uzņēmumiem. Mēs ceram, ka arī mūsu jaunākā māsa Anna gribēs saistīt savas gaitas ar uzņēmumu, kā vēlējies tētis,” pauž Irina un Nika.

Irinas kopš 2013. gada strādājusi AS “Olainfarm” un tās grupas uzņēmumos, kas ļāvis iepazīt uzņēmumu no pašiem pamatiem un uzkrāt profesionālo pieredzi. Viņa ir apguvusi Starptautiskās vadības (Global Management) maģistra programmu “Regent’s Business School” Londonā, Lielbritānijā. Brīvi pārvalda krievu, latviešu, angļu un franču valodu. Nika studē tiesību zinātni Rīgas Stradiņa universitātē. Brīvi pārvalda krievu, latviešu, angļu un vācu valodu, kā arī apgūst franču un arābu valodu.

Cieņa par V. Maligina paveikto un viņa darba turpināšana abām meitām esot kopīgs mērķis: “Vēlamies kopā ar uzņēmuma akcionāriem un vadību rūpēties par “Olainfarm” izaugsmi un turpināt mūsu tēta iesākto, lai “Olainfarm” un citi ģimenes uzņēmumi aizvien būtu mūsu un visas Latvijas lepnums.”

“Mūsu tētis bija brīnišķīgs cilvēks, spilgta personība, veiksmīgs uzņēmējs un filantrops. Lai turpinātu tēta iesākto, mums būs jāapgūst daudz jauna. Viņš ir mums daudz iemācījis un ļāvis izprast dzīves pamatvērtības, kas mums palīdzēs turpmākajā ceļā,” pauž Maligina vecākās meitas.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.