Sākums » Farmācija » Maligins pārdevis “Olainfarm” akcijas par gandrīz vienu miljonu eiro
Maligins pārdevis “Olainfarm” akcijas par gandrīz vienu miljonu eiro

Maligins pārdevis “Olainfarm” akcijas par gandrīz vienu miljonu eiro

Farmācijas uzņēmuma AS “OIainfarm” valdes priekšsēdētājs un viens no lielākajiem akcionāriem Valērijs Maligins pārdevis sev piederošās 127 895 akcijas par kopējo vērtību 999 943 eiro, pēc paziņojuma “NASDAQ OMX Riga” biržā ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Kā portālam www.farmacija-mic.lv skaidro V.Maligins, akciju pārdošana esot daļa no Latvijas zaļās farmācijas uzņēmuma “Silvanols” pārņemšanas darījuma. “Mēs esam pārliecinājušies, ka “Silvanols” ir ievērojams attīstības potenciāls, tādēļ vēlamies lielāku lomu un klātbūtni šī uzņēmuma panākumu kaldināšanā. Ar tā bijušajiem īpašniekiem vienojāmies par papildu “Silvanols” daļu iegādi, nodrošinot viņiem iespēju iegādāties nelielu daļu no man piederošajām “Olainfarm” akcijām, skaidro Maligins.

“Īpašnieku pārliecība par uzņēmumu attīstības potenciālu un spēju to īstenot ir būtiska ceļā uz panākumiem, tāpēc esmu gandarīts par pārliecinātiem partneriem, ar kuriem kopā turpināt strādāt. Pēc šī darījuma noslēgšanas “Olainfarm” piederēs 97% “Silvanols”akciju,” norāda Maligins.

Pēc LETA ziņām, “Olainfarm” kopējais akciju un kopējais balsstiesīgo akciju skaits ir 14 085 078.

Kā liecina “Olainfarm” nerevidētais konsolidētais pārskats par 2014. gada trīs mēnešiem, Maliginam līdz 31. martam tieši piederēja 3 821 266 akcijas, netieši – caur SIA “Olmafarm” – 5 994 054 akcijas, bet kopā – 9 815 320 akcijas.

Koncerna “Olainfarm” peļņa pēc nodokļu nomaksas pērn bija 12,6 miljoni eiro, kas ir par 8% mazāk nekā 2012. gadā, kad “Olainfarm” peļņa sasniedza 13,9 miljonus eiro. Apgrozījums pērn bijis 78 miljoni eiro, kas ir par 4% lielāks nekā 2012. gadā, kad “Olainfarm” apgrozījums bija 75,3 miljoni eiro. Lielākais uzņēmuma īpašnieks ir Maligins, ziņo LETA.

 

Elīna Badune

LETA_logo

2 komentāri

  1. Interesanti,kas ir pircējs?

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.