Sākums » Interesanti » Marta “Materia Medica” lasiet par sausu aci, virsnieru darbību, klīnisko farmaceitu darba pieredzi
Marta “Materia Medica” lasiet par sausu aci, virsnieru darbību, klīnisko farmaceitu darba pieredzi

Marta “Materia Medica” lasiet par sausu aci, virsnieru darbību, klīnisko farmaceitu darba pieredzi

Žurnāla jaunākā numurā e-receptes jaunumi. Varat iepazīties ar Latvijas Farmaceitu biedrības iesaistīšanos e-receptes trūkumu novēršanā, lasīt par ārstu pieredzi e-receptes lietošanā un sadarbībā ar farmaceitiem, kā arī Veselības inspekcijas un Nacionālā veselības dienesta atbildēm uz žurnāla lasītāju jautājumiem un aktualitātēm.

Žurnālā ietverti materiāli par sausas acs farmaceitisko aprūpi, sirds un asinsvadu slimībām, virsnieru darbības traucējumiem.

Ikdienas darbā aptiekā var noderēt informācija par pretsāpju zāļu lietošanas izraisītām galvassāpēm – gadījumi, kad izveidojas šāds apburtais loks, nav nemaz tik reti.

Klīniskās farmaceites Agnese Prīliņa un Aleksandra Aitullina aprakstījušas savā praksē novērotu zāļu izraisītas trombocitozes gadījumu, kas apliecina klīniskās farmācijas nozīmi ikdienas praksē.

Lavijas simtgades publikāciju ietvaros aplūkota farmācija laikposmā no 1938. līdz 1948. gadam. Aprīlī gaidāmai Farmācijas muzeja 30 gadu jubilejai veltīts raksts par paveikto šajos gados.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*