Sākums » Farmācija » “Materia Medica” gada pēdējā numurā – par šī brīža aktualitāti – respiratori sincitiālo vīrusu
“Materia Medica” gada pēdējā numurā – par šī brīža aktualitāti – respiratori sincitiālo vīrusu

“Materia Medica” gada pēdējā numurā – par šī brīža aktualitāti – respiratori sincitiālo vīrusu

Gada nogalē iznākušajā žurnāla “Materia Medica” numurā piedāvājam plašu aprakstu par šobrīd tik aktuālo un satraucošo respiratori sincitiālo vīrusu. Vēl apskatījām to, kā cinks var noderēt ziemā, un kādas zāles lietot migrēnas profilaksei.

Šajā numurā var uzzināt arī, kas ir ditāns un gepanti, kā arī par jaunākajiem pētījumiem saistībā ar kafiju un tās ietekmi uz mūsu veselību.

Gada noslēguma numurā iepazīstinām lasītājus arī ar divām iedvesmojošām konkursa “Gada farmaceits 2022” laureātēm – Lienīti Ozolnieci un Svetlanu Savinovu.

Arī šomēnes lasiet aktuālu informāciju no Latvijas un visas pasaules, kā arī risiniet krustvārdu mīklu un piedalieties balvu izlozē!

Arī nākamajā gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāks ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

Aizraujošu lasīšanu un izziņas prieku!

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*