Sākums » Farmācija » “Materia Medica” jaunajā numurā – LFB jubileja, antroposofiskas zāles, farmaceite Austrālijā
“Materia Medica” jaunajā numurā – LFB jubileja, antroposofiskas zāles, farmaceite Austrālijā

“Materia Medica” jaunajā numurā – LFB jubileja, antroposofiskas zāles, farmaceite Austrālijā

Gada nogalē lasītājus sasniegs pēdējais šajā gadā izdotais žurnāla “Materia Medica” numurs. Tajā atskatāmies uz šo piesātināto, pārmaiņām pilno gadu. Ceram lasītājus ieinteresēt ar Austrālijā dzīvojošās latvietes farmaceites Ievas Stupans stāstu par Austrālijas aptiekām un farmaceita darbu šajā zemē.

Interesanti par farmaceitiskām lietām raksta farmaceits Māris Šlisers. Šoreiz viņš sagatavojis materiālu par blaknēm psihofarmakoterapijā. Medicīnas sadaļā – jaunumi hroniskas obstruktīvas plaušu slimības ārstēšanā ārstu Vladas Pugovkinas un Madaras Tirzītes rakstā. Vēl šomēnes lasiet arī par alerģisku rinītu ziemā.

Kas ir maigā jēra auss, to uzzināsit, lasot Artas Liepiņas rakstu Farmakognozijas sadaļā, bet par netradicionālu pieeju farmācijai lasiet materiālos par antroposofiskām zālēm un to gatavošanu.

Šogad plašā biedru lokā atzīmēta Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) 20 gadu jubileja. Žurnālā – neliels ieskats svinībās, kur tika pasniegta arī šogad LFB iedibinātā Paracelza balva.

Vēl žurnālā varat iepazīties ar 2015. gadā plānoto pasākumu kalendāru, LFB aktuālo informāciju, kā arī atrast ko lasāmu īsam vaļasbrīdim.

Arī 2015. gadā katrā mūsu valsts aptiekā tiks piegādāts viens žurnāla “Materia Medica” eksemplārs bez maksas. Visi, kas vēlas saņemt žurnāla papildu eksemplāru vai nestrādā aptiekā, to var abonēt Medikamentu informācijas centrā. Abonēšanas maksa LFB biedriem, kā arī pensionāriem un studentiem ir 11,40 EUR par visu 2015. gadu. Visiem pārējiem interesentiem – 25,60 EUR gadā.

Lai abonētu žurnālu, lūdzu, pārskaitiet abonēšanas maksu uz kontu (maksājuma uzdevumā norādot saņēmēja vārdu, uzvārdu un piegādes adresi):

LV54HABA0001408049603, kods HABALV22 , AS Swedbank
Reģ. Nr. 50003190831

Ja vēlaties saņemt rēķinu, lūdzu ziņojiet par to, rakstot uz mic@mic.lv vai sazinoties ar MIC biroju pa tālruni 67821245. Rēķinu saņemsit pa pastu.

MIC klienti, kam ir līgums par informācijas saņemšanu, turpinās saņemt žurnālu tāpat kā līdz šim. Tie, kas vēl nav MIC klienti, apsveriet iespēju par tādiem kļūt un žurnālu saņemsit informatīvās paketes ietvaros. MIC klienti, kam ir līgums par informācijas saņemšanu, var saņemt papildu žurnāla eksemplāru par 11,40 EUR gadā.

Par žurnāla abonementu var samaksāt arī MIC birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 60, 5.stāvā darba dienās no 9.00 līdz 17.00. MIC birojs šajā gadā strādās 29. un 30. decembrī. Nākamajā gadā tiksimies ar jums no 5. janvāra.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.