Sākums » Farmācija » “Materia Medica” – par aktuālo e-receptes lietošanā
“Materia Medica” – par aktuālo e-receptes lietošanā

“Materia Medica” – par aktuālo e-receptes lietošanā

Pagājušā gada nogalē žurnāls “Materia Medica” savā gada pēdējā numurā publicēja materiālu par gatavošanos e-receptes obligātai lietošanai. Pētījām, kā aptiekas saskaras ar šiem jaunumiem, ko par to saka Nacionālais veselības dienests, un kam jābūt gataviem jaunajā – 2018. gadā.

Medicīnas lappusēs piedāvājam materiālus par insulīna preparātu veidiem, dažādām neiropātijām un to cēloņiem un ārstēšanu, kā arī ieteikumus saudzīgai klepus likvidēšanai un sīkāku apskatu par ursodezoksiholskābi aknām.

Rubrikā “Vietas un cilvēki” lasiet par jaunas latviešu farmaceites gaitām Zviedrijas aptiekā, bet farmakognozijas sadaļā – aprakstus par mārdadzi un ārstniecības embliku.

Vēl šajā numurā vēlamies lasītājus iepazīstināt ar Eiropas vēsmām zāļu finansiālas pieejamības jautājumu risināšanā, kā arī ar pasaules diētām un dažādu nāciju uztura īpatnībām.

Vēl lasiet arī par jaunumiem nozarē Latvijā un pasaulē, bet izklaidei piedāvājam krustvārdu mīklu un Twitter ziņas.

Arī 2018. gadā katrā aptiekā Latvijā viens žurnāla “Materia Medica” ekspemplārs nonāks bez maksas, bet, ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai abonēt žurnālu personīgi, lūdzu, meklējiet jauno abonēšanas anketu žurnāla lappusēs vai sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245. Ja nesaņemat žurnālu, ziņojiet e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245. Lūdzu, ziņojiet mums arī tad, ja Jums mainījusies adrese!

www.farmacija-mic.lv

2 komentāri

  1. Cien. MIC redakcija! Joprojām neesam saņēmuši mūsu iecienīto žurnālu 1 bezmaksas eks. ! Sakiet, lūdzu, vai visas aptiekas to jau saņēma?

    • Labdien! Jā, žurnālam jau sen bija jābūt pie saviem lasītājiem. Ja neesat saņēmuši žurnālu, lūdzu sazinieties ar MIc pa tālruni 67821245. Ja vēl kāds nav saņēmis žurnālu, lūdzu ziņojiet par to Medikamentu informācijas centram.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.