Sākums » Farmācija » “Materia Medica” piedāvā: Covid-19 ārstēšana mājas apstākļos un citi aktuāli jautājumi
“Materia Medica” piedāvā: Covid-19 ārstēšana mājas apstākļos un citi aktuāli jautājumi

“Materia Medica” piedāvā: Covid-19 ārstēšana mājas apstākļos un citi aktuāli jautājumi

2022. gada pirmais žurnāla “Materia Medica” numurs jau nonācis pie saviem lasītājiem un žurnāla redakcija piedāvā šo gadu sākt ar aktuāliem jautājumiem: Covid-19 ārstēšana mājas apstākļos, sejas masku attīrīšanas un atkārtotas lietošanas iespējas, Covid-19 aktualitātes Latvijā un pasaulē. Tāpat piedāvājam materiālu, kurā salīdzinām 1918. gada gripas pandēmiju ar Covid-19 pandēmijas raksturīgākajām iezīmēm.

Medicīnas sadaļā: miofasciālu sāpju ārstēšana, pinnes un to ietekme uz ādu un cilvēka pašapziņu, kolagēns – skaistuma un locītavu sargs. Vēl lasiet arī par biežāk lietoto vitamīnu un minerālvielu drošumu.

Pie aktualitātēm šoreiz – zāļu tirdzniecība pasaulē gan aptiekās, gan ārpus tām. Vēstures lappusēs – farmaceits, kurš izgudroja zīdaiņu piena maisījumu un dibināja uzņēmumu NESTLE, kā arī turpinājums stāstam par senajām grāmatām.

Šajā žurnāla numurā piedāvājam arī turpinājumu intervijai ar farmaceitiem Agri Briedi un Aigaru Eniņu.

Vaļasbrīžiem – krustvārdu mīklas konkurss un Twitter ziņas par farmāciju un farmaceitiem.

Arī 2022. gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāks ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

Aizraujošu lasīšanu un izziņas prieku!

Dalieties ar mums savās pārdomās par to, kas jums šajā žurnāla numurā šķita vērtīgs un noderīgs!

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*