Sākums » Farmācija » “Materia Medica” skaidro zāļu verifikācijas sistēmas ieviešanu un ziņo par aktuālo nozarē
“Materia Medica” skaidro zāļu verifikācijas sistēmas ieviešanu un ziņo par aktuālo nozarē

“Materia Medica” skaidro zāļu verifikācijas sistēmas ieviešanu un ziņo par aktuālo nozarē

Gadu mijā pie saviem lasītājiem nonāca žurnāla “Materia Medica” 2018. gada 12. numurs. Tajā lasītāji var iepazīties ar spilgtu un neparastu personību – farmaceiti Viļmu Indrelīti – un kādu farmaceitu jau trešajā paaudzē Leonīdu Hodasēviču.

Medicīnas lappusēs piedāvājam materiālu par to, kā atšķirt reimatoidālo artrītu no osteoartrīta, kā arī stāstu par to, kas ir hronoterapija. Vēl lasiet par kakla sāpju fototerapiju un jauniem pētījumiem par uztura bagātinātāju darbību.

Par aktualitāti šoreiz izvirzīts skaidrojums par zāļu verifikācijas sistēmas ieviešanu Latvijā. Vēstures lappusēs – par augstākās farmaceitiskās izglītības pamatlicēju Latvijā Eduardu Zariņu, kā arī par Latvijas farmāciju pēdējā desmitgadē pirms valsts 100. jubilejas.

Šajā žurnāla numurā arī pieejams atskats un Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) Gada konferencē runāto, kā arī dažāda aktuāla informācija par nozarē notiekošo.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāks ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, meklējiet abonēšanas veidlapu žurnālā vai, lūdzu, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.