Sākums » Farmācija » Medicīnas iekārtu tirgotājs “A.Medical” pērn kāpinājis apgrozījumu un peļņu
Medicīnas iekārtu tirgotājs “A.Medical” pērn kāpinājis apgrozījumu un peļņu

Medicīnas iekārtu tirgotājs “A.Medical” pērn kāpinājis apgrozījumu un peļņu

Medicīnas iekārtu tirgotāja un servisa pakalpojumu sniedzēja SIA “A.Medical” pērn kāpinājusi apgrozījumu un audzējusi peļņu, pēc “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmums pērn apgrozījis 3,62 miljonus eiro, kas ir par 15% vairāk nekā 2014. gadā, kad uzņēmums apgrozīja 3,15 miljonus eiro. Pērn uzņēmums nopelnījis 59 684 eiro, bet 2013. gadā – 52 724 eiro, ziņo LETA.

Vadības ziņojumā teikts, ka “A.Medical” pērn attīstījis savu darbību medicīnas nozarē, uzlabojot piedāvāto iekārtu klāstu, kā arī izstrādājot integrēto risinājumu piedāvājumu Latvijas medicīnas iestādēm.

“A.Medical” arī attīstījis eksportu uz Baltijas valstīm un citām Eiropas valstīm. Sadarbību ar partneriem Igaunijā un Lietuvā plānots attīstīt arī šogad.

Tāpat šogad plānots apgrozījuma pieaugums par 10%, kā arī ir iecerēts veikt tirgus izvērtējumu un nelielu uzņēmumu pievienošanu vai daļu iegādi nolūkā audzēt tirgus daļu un konsolidēt tirgu, teikts vadības ziņojumā.

SIA “A.Medical” dibināta 2012.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 71 162 eiro. “A.Medical” īpašnieki ir Igaunijā reģistrētā kompānija “Cambyses” (60%) un “A.Medical” valdes priekšsēdētājs Igors Palkovs (40%), ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*