Sākums » Jaunākie raksti » Mediķi gatavi rosināt parakstu vākšanu par priekšlaicīgu Saeimas atlaišanu

Mediķi gatavi rosināt parakstu vākšanu par priekšlaicīgu Saeimas atlaišanu

Latvijas veselības nozarē strādājošie ir gatavi vākt parakstus par priekšlaicīgu Saeimas atlaišanu, ja parlaments neieklausīsies mediķu viedoklī un nepildīs likumā noteikto finansējuma palielinājumu nozarei, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētājs Valdis Keris.

Keris piebilda, ka šāda rīcība sekot tikai tajā gadījumā, ja līdz 2020.gada valsts budžeta pieņemšanai pēc plānotās akcijas “Viena diena bez ārsta” Saeima neatradīs līdzekļus, lai pildītu likumā noteikto par finansējuma palielināšanu veselības nozarei.

“Minētā rīcība paredzēta otrajā vilnī, kas būs viena no protesta akcijas “Nolaid karogu, iededz sveci!” daļām. Diemžēl Ministru prezidents Krišjānis Kariņš joprojām nav pateicis, ka likums par veselības aprūpi tiks pildīts, lai gan tajā pašā laikā tiek atrasti mierinājuma vārdi jaunajiem mediķiem, ka viņiem vajadzētu turēt gaišu prātu,” sašutis bija Keris.

Keris sacīja, ka ar piedalīšanos parakstu vākšanā jebkuram Latvijas iedzīvotājam būs iespēja paust savu attieksmi par to, vai viņš vēlas dzīvot tiesiskā valstī, kurā tiek nodrošināta kvalitatīva veselības aprūpe.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.