Sākums » Interesanti » “Mēness aptieka” turpina atbalstu parasporta kustībai Latvijā
“Mēness aptieka” turpina atbalstu  parasporta kustībai Latvijā
Par sadarbības turpinājumu gandarīta ”Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene un Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte

“Mēness aptieka” turpina atbalstu parasporta kustībai Latvijā

Lielākajos parasporta svētkos Siguldā parakstīts jauns Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) līgums ar “Mēness aptieku” par atbalstu 120 000 eiro apjomā nākamajam darbības periodam, tādējādi gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie ar invaliditāti varēs turpināt sportot veselībai un augstiem parasporta sasniegumiem.

Ceļā uz iekļaujošu sabiedrību
“Mēs, “Mēness aptieka”, priecājamies par katru, kurš savu laiku velta kustībai, sportam un veselībai. Mūsu farmaceiti savas rūpes un zināšanas atbildīgi iegulda stiprākai un veselākai sabiedrībai. Tāpēc ar lielu entuziasmu turpināsim atbalstīt Latvijas Paralimpisko komiteju. Mēs zinām, ka sports ir drošs pamats ceļam uz veselīgāku un iekļaujošu sabiedrību, kādu vēlamies redzēt nākotnē. Lai visiem lieliski starti Siguldā!” parasporta svētkos sacīja “Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene.”

“Tradīcija, ko ar kolēģiem esam iedibinājuši, šogad svinēs savu 10 gadu jubileju, un redzam, ka katru gadu sportotgribētāju skaits aug. Šo gadu gaitā Parasporta diena ir piesaistījusi bērnus, jauniešus un pieaugušos, kas ik gadu papildina arī parasportistu rindas, tāpēc jo īpaši liels prieks, ka atkal pēc ilgākas pauzes varam visi satikties un baudīt šo sporta svētku atmosfēru. Mums jāsaprot, ka, ja rīkojam Paralimpisko sporta dienu, jārēķinās arī ar pēctecību un jauno sportistu pieaugumu – zinām, ka cilvēki vēlēsies attīstīt savas spējas kādā no sporta veidiem, un ar valsts piešķirto finansējumu mēs diemžēl nevaram piedāvāt šādas iespējas. Tāpēc esam ļoti pateicīgi par “Mēness aptiekas” stabilo atbalstu jauno sportistu attīstībai,” gandarījumu par ilggadējo sadarbību ar “Mēness aptieku” pauž Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Veselības pietura parasportistiem
“Liels prieks un gods sadarboties ar “Mēness aptieku”! Ir prieks, ka izveidojušās draudzīgas attiecības gan ar vadītājiem, gan farmaceitiem, darbiniekiem, kuri vienmēr tur
īkšķus par parasportistiem un, kur iespējams, atbalsta ar savu līdzdalību. Piemērs draudzībai ir tikko Siguldā aizvadītā Parasporta diena. Runājot ar “Mēness aptiekas” kolēģiem, esmu sapratis, ka sadarbība ir spēcinoša mums visiem: sportisti saņem gan finansiālu, gan morālu atbalstu, savukārt mēs, daloties ar saviem dzīves stāstiem, pretīm dodam iedrošinājumu un ticību saviem spēkiem,” gadarīts ir paralimpiskais čempions, LPK viceprezidents Aigars Apinis.

Pirmo reizi Parasporta dienā Siguldā ar “Mēness aptiekas” atbalstu bija pieejama arī “Veselības pietura”, dalībniekiem radot iespēju izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni asinīs, ķermeņa masas indeksu, konsultēties ar farmaceitēm Indru Bukšu un Kitiju Kaļķi, par pareiza uztura jautājumiem konsultēties ar Santu Ķiģeli un kopīgi zīmēt “Veselīga uztura šķīvi”.
“Siguldas sporta centrā” notiekošajā Parasporta dienā pēc vairāku gadu pārtraukuma pulcējās 400 dalībnieki – gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie ar invaliditāti, lai sacenstos dažādos sev piemērotos komandu un individuā­lajos sporta veidos.

Mērījumi un speciālistu padoms visā parasporta svētku dienas laikā ir īpaši pieprasīti

 

“Rādītāji ir labi!” paralimpiskajam čempionam un LPK viceprezidentam Aigaram Apinim atzīst Kitija Kaļķe

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*