Sākums » Farmācija » MIC piedāvā jaunu grāmatu – “Uztura bagātinātāji Latvijas aptiekās”
MIC piedāvā jaunu grāmatu – “Uztura bagātinātāji Latvijas aptiekās”

MIC piedāvā jaunu grāmatu – “Uztura bagātinātāji Latvijas aptiekās”

Medikamentu informācijas centrs (MIC) izdevis jaunu grāmatu – “Uztura bagātinātāji Latvijas aptiekās”. Grāmatas autors medicīnas doktors, emeritēts profesors Antons Skutelis tajā raksturojis Latvijā pieejamu uztura bagātinātāju galvenās sastāvdaļas un to ietekmi uz organismu. Grāmatas otrā daļā aplūkoti biežāk sastopami veselības traucējumi, kuru gadījumā uzturu var bagātināt ar piemēros minētām uzturvielām un uztura bagātinātājiem. Grāmata paredzēta speciālistiem, kas konsultē par uztura bagātinātāju izmantošanu – farmaceitiem, farmaceita asistentiem, ārstiem, kā arī šo līdzekļu lietotājiem papildu izziņai.

Grāmata jau pieejama MIC birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 60, 5. stāvā. (Darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 17:30.) Grāmatas cena MIC birojā – 8 EUR.

Uzmanību! Grāmatu par īpašu cenu – 7 EUR – varēs iegādāties Latvijas Farmaceitu biedrības konferencē 21. februārī viesnīcā “Tallink Hotel Riga”, Elizabetes ielā 24, Rīgā. (Norēķināšanās būs iespējama tikai skaidrā naudā.)

Piedāvājam grāmatu iegādāties arī pa pastu, izmantojot Latvijas pasta sūtījumus (grāmatas cena kopā ar sūtīšanu būs 10 EUR), vai arī Omniva pakomātus (kopā – 11 EUR).

Pērciet grāmatu sev, saviem kolēģiem, savai ģimenei vai dāvināšanai! Lai tā kļūst par noderīgu izziņas avotu gan darbā, gan sadzīvē!

 

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Gan jau atkal izpirks tikpat ātri kā Purviņas un Biksones grāmatu un vairāk nevarēs dabūt!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.