Sākums » Farmācija » Nika Saveļjeva palielinājusi līdzdalību “Olainfarm” līdz 7,8%

Nika Saveļjeva palielinājusi līdzdalību “Olainfarm” līdz 7,8%

Medikamentu ražotājas AS “Olainfarm” bijušā īpašnieka Valērija Maligina meita Nika Saveļjeva palielinājusi savu līdzdalību “Olainfarm” līdz 7,8%, liecina uzņēmuma paziņojums biržai “Nasdaq Riga”.

8.oktobrī AS “Olainfarm” ir saņēmusi akcionāres Nikas Saveļjevas paziņojumu par to, ka no 7.septembra akcionāres līdzdalība ir būtiski palielinājusies līdz 7,8% no sabiedrības balsstiesīgā kapitāla. Saveļjevai kopumā pieder 1,098 miljoni uzņēmuma akciju.

Jau ziņots, ka Maligina meita Irina Maligina palielinājusi līdzdalību “Olainfarm” kapitālā līdz 7,79%. No 2018.gada 25.septembra Maliginai pieder 1 097 051 “Olainfarm” akcija, kas veido 7,79% no uzņēmuma balsstiesīgā kapitāla.

“Olainfarm” akciju kapitālu veido kopumā 14 085 078 akcijas 1,4 eiro nominālvērtībā.

Pēc biržas “Nasdaq Riga” datiem, Maliginam tiešā veidā piederēja 26,92% “Olainfarm” akciju, bet netiešā veidā ar SIA “Olmafarm” starpniecību – 42,56% “Olainfarm” akciju.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka septembrī Maligina meitas Irina Maligina, Nika Saveļjeva un Anna Emīlija Maligina saņēma mantojuma apliecības, tādējādi mantojums tika oficiāli sadalīts, taču mantiniecēm vēl bija jāparaksta vienošanās par mantojuma sadali.

Vienlaikus Maligina mantinieces ir noslēgušas vienošanos ar Maligina atraitni Elīnu Maliginu, kura nebija minēta testamentā, par viņai likumīgi pienākošās mantojuma daļas izmaksu. Vienošanās ir konfidenciāla.

“Olainfarm” koncerna apgrozījums 2018.gada pirmajā pusgadā bija 61,844 miljoni eiro, kas ir par 1,4% mazāk nekā pērn attiecīgajā periodā, bet koncerna peļņa palielinājās par 1,5%, sasniedzot 5,786 miljonus eiro, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.