Sākums » Farmācija » No “Olainfarm” valdes locekļa amata atcelts Salvis Lapiņš
No “Olainfarm” valdes locekļa amata atcelts Salvis Lapiņš
Foto: no MIC arhīva.

No “Olainfarm” valdes locekļa amata atcelts Salvis Lapiņš

AS “Olainfarm” padome no uzņēmuma valdes locekļa amata atcēlusi Salvi Lapiņu, saskaņā ar uzņēmuma paziņojumu biržā “Nasdaq” ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Lēmums pieņemts otrdien, 24.jūlijā.

Padome arī nolēmusi valdes locekļa amatā ievēlēt Lauri Macijevski. Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Macijevskis iepriekš ieņēmis viceprezidenta amatu AS “DNB Bank”, kas apvienošanās rezultātā kļuvusi par banku “Luminor”.

“Olainfarm” padomes loceklis Ivars Godmanis Lapiņa atcelšanu no amata un Macijevska ievēlēšanu valdes locekļa amatā aģentūrai LETA atteicies komentēt.

Kā ziņots, pērnā gada beigās Lapiņš bija iesniedzis atlūgumu un grasījās beigt darbu uzņēmumā. Taču pēc “Olainfarm” lielākā līdzīpašnieka un vadītāja Valērija Maligina nāves viņš atsauca iesniegumu par valdes locekļa amata atstāšanu un turpināja darbu.

Kā toreiz norādīja Lapiņš, viņu un “Olainfarm” vieno dziļas saknes, kas veidojušās vairāk nekā desmit darba gadu garumā. “Esam paspējuši gan godam atzīmēt panākumus, gan pārvarējuši virkni krīžu. Valērija Maligina zaudējums kolektīvam, partneriem un akcionāriem ir smags trieciens. Es uzskatu, ka mans pienākums ir izmantot uzkrāto pieredzi un arī no Valērija gūto gudrību, lai palīdzētu viņa mūža darbam šo skaudro laiku pārvarēt,” uzsvēra AS “Olainfarm” valdes loceklis.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*