Sākums » Farmācija » Nomiris “Olainfarm” vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins

Nomiris “Olainfarm” vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins

Nedēļas nogalē 52 gadu vecumā savās mājās Jūrmalā nomiris uzņēmējs, AS “Olainfarm” vadītājs un lielākais akcionārs Valērijs Maligins, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Maligins kļuva par “Olainfarm” valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā. “Viņa vadībā AS “Olainfarm” attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm.

Maligins ir bijis arī “Endokrininiai Preparatai” valdes priekšsēdētājs, AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” padomes priekšsēdētājs, farmācijas uzņēmuma “Aroma Baltfarm” un SIA “Alfa-Denta” direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta “Dienas Bizness” šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7. vietā ar 70 miljonu eiro turību.

Uzņēmuma pārstāvis, valdes loceklis Salvis Lapiņš aģentūrai LETA norādījis, ka lēmumi par uzņēmuma vadību un turpmāko rīcību ir uzņēmuma padomes kompetencē. Visticamāk, nākamnedēļ tiks sasaukta uzņēmuma padomes ārkārtas sēde. Uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Ivars Godmanis aģentūrai LETA pagaidām komentārus nav vēlējies sniegt.

Saistībā ar Maligina nāvi Valsts policija uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, informē “TV3 Ziņas”.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*