Sākums » Interesanti » Noslēdzies Latvijas Farmaceitu biedrības 24. Basketbola turnīrs
Noslēdzies Latvijas Farmaceitu biedrības 24. Basketbola turnīrs

Noslēdzies Latvijas Farmaceitu biedrības 24. Basketbola turnīrs

Šī gada 28.maijā, Saldus sporta kompleksā, pēc divu gadu piespiedu pārtraukuma, jau 24. reizi norisinājās tradicionālais Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) Basketbola turnīrs.

Šogad turnīrā piedalījās deviņas Pamatturnīra komandas un divas Vecmeistaru turnīra komandas.

Pēc spraigām apakšgrupu spēlēm un pusfināliem lielajā finālā tikās “Grindeks” un “Barkavas aptieka” komandas. Finālspēlei vairāk spēkus bija saglabājuši “Grindeks” basketbolisti, kuri guva pelnītu uzvaru un 1.vietu turnīrā. Apsveicam!

Otro vietu izcīnīja “Barkavas aptieka”, kas noteikti vērtējams kā ļoti augstvērtīgs sasniegums. Mazās “Barkavas aptiekas” komandas kodolu veidoja aptiekas īpašnieces un vadītājas Ilzes Krīgales un viņas vīra Gunta ģimene, izveidojot lielisku komandu!

3.un 4. vietu šoreiz sadalīja “Olainfarm/Silvanols” apvienotā komanda un “Latvijas Aptieka” komanda. 3.vietu izcīnīja “Latvijas Aptieka”.

Par finālspēles vērtīgākiem spēlētājiem tika atzīti Pēteris Daukšis (“Barkavas aptieka”) un Diāna Stepiņa-Gauja (“Grindeks”).

 

Izcīnīto vietu secība:

1.vieta              Grindeks

2.vieta             Barkavas aptieka

3.vieta             Latvijas Aptieka

4.vieta              Olainfarm/Silvanols

5.vieta              Benu aptieka

6.vieta              TEVA

7.vieta              Kalceks

8.vieta              Farmācijas studenti  (RSU un LU)

9.vieta              LFB apvienotā komanda

 

Vecmeistaru turnīrā (sievietes virs 40, vīrieši virs 45 gadiem) principiālā duelī tikās “Olainfarm” un “Mana Aptieka”. Abu komandu sastāvi tika komplektēti no ilggadīgiem LFB Basketbola turnīra dalībniekiem, pēc principa – Daugavas labais krasts (“Mana Aptieka”) un Daugavas kreisais krasts (“Olainfarm”). Šogad labāku sastāvu izdevās nokomplektēt Daugavas kreisā krasta vecmeistaru komandai – “Olainfarm”, un viņi izcīnīja uzvaru! Apsveicam!

Liels paldiesMana Aptieka” vadībai par komandas atbalstu!

Par labākajiem vecmeistariem tika atzīti Armands Lapiņš (“Mana Aptieka”, Daugavas labais krasts) un  Diāna Baranovska (“Olainfarm”, Daugavas kreisais krasts).

Visu komandu pārstāvji (viena sieviete un viens vīrietis) piedalījās Meistarības konkursā. Konkursa finālā tikās “Latvijas Aptieka” (Sintija Bušmane, Mārtiņš Strahs) un “Kalceks” (Lineta Liepiņa, Mārtiņš Kopeika). Šoreiz ātrāka bija “Latvijas Aptieka” komanda!

Prieks par kaimiņu lietuviešu tradicionāli plašo pārstāvniecību komandā TEVA.

Visu turnīra gaitu organizēja un lieliski koordinēja Arvis Blūms, piesaistot arī savus ģimenes locekļus. Liela pateicība viņiem no visiem dalībniekiem!

Kā ierasts, turnīrs tika aizvadīts ļoti pozitīvā gaisotnē, kā arī izvērtās ļoti spraigs un interesants, kurā netrūka daudz negaidītu rezultātu un pārsteigumu.

Visu turnīra gaitu fotogrāfijās iemūžināja farmaceits Kaspars Jēkabsons.

Sīkāku informāciju par turnīra gaitu un rezultātiem sniegsim žurnāla “Materia Medica” jūnija numurā.

Paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem par lielisko atbalstu un sirsnīgo atmosfēru!

 

Turnīra organizatoru vārdā –

Aigars Eniņš

www.farmacija-mic.lv

 

Pielikumā:

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*