Sākums » E-veselība » Notiks e-veselības lietotāju padomes otrā sēde
Notiks e-veselības lietotāju padomes otrā sēde

Notiks e-veselības lietotāju padomes otrā sēde

Šodien, 24. aprīlī, Nacionālajā veselības dienestā (NVD) notiks E-veselības lietotāju padomes otrā sēde, aģentūru LETA informēja Veselības ministrijā (VM).

Iepriekš VM valsts sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško norādīja, – ja šīs dienas sēdē tiks sniegts konceptuāls atbalsts par plānotajām izmaiņām, e-veselības projekta trešās kārta tiks strauji virzīta uz priekšu. Trešās kārtas izsludināšanu marta sākumā apturēja veselības ministre Ilze Viņķele.

Mūrmane-Umbraško sacīja, ka e-veselības projekta trešā kārta nav apturēta kā tāda, jo notiek dažādi paralēlie darbi, tostarp tiek risināti dažādi tehniski jautājumi.

Mūrmane-Umbraško sacīja, ka iepriekšējā tikšanās reizē tika panākta vienošanās par to, kas ir katrai no grupām – farmaceitiem, mediķiem un ārstniecības iestādēm – būtiskākās problēmas, kas jārisina, kā arī izkristalizējušās problēmas, kuras jārisina prioritāri.

VM valsts sekretāre norādīja, ka tika panākta arī vienošanās par segmentiem, ko iespējams uzlabot šogad, tomēr jāsaprot, cik tas maksās un cik ilgu laiku prasīs.

Pēc VM valsts sekretāres paustā, E-veselības lietotāju padomes tikšanās notiks regulāri, un tās vadīs ģimenes ārsts Andris Baumanis.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*