Sākums » Farmācija » Notiks “Grindeks” akcionāru sapulce

Notiks “Grindeks” akcionāru sapulce

Šodien, 30. jūnijā, notiks zāļu ražotājas AS “Grindeks” akcionāru sapulce, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Akcionāru sapulce notiks plkst. 12.00 uzņēmuma telpās, Krustpils ielā 53, Rīgā.

Sapulces darba kārtībā ir valdes, padomes ziņojumi un zvērināta revidenta atzinums, 2019.gada pārskata apstiprināšana un lēmums par 2019.gada peļņas izlietošanu.

Tāpat darba kārtībā paredzēta revidenta ievēlēšana un atlīdzības noteikšana revidentam, revīzijas komitejas vēlēšanas un atlīdzības noteikšana revīzijas komitejai, kā arī valdes un padomes atalgojuma politikas apstiprināšana.

Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, lai aizsargātu akcionāru, uzņēmuma darbinieku un sabiedrības veselību kopumā, visi akcionāri aicināti akcionāru sapulcē piedalīties rakstveidā.

“Grindeks” kopējais akciju un kopējais balsstiesīgo akciju skaits ir 9 585 000.

Jau ziņots, ka “Grindeks” koncerna peļņa 2019.gadā sasniedza 13,4 miljonus eiro, liecina uzņēmuma paziņojums biržai “Nasdaq Riga”. Revidētie konsolidētie finanšu pārskati liecina, ka koncerna peļņa, kas attiecināma uz mātes sabiedrības akcionāriem, ir sasniegusi 13,4 miljonus eiro. Koncerna apgrozījums 2019.gadā bija 141,4 miljoni eiro.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.