Sākums » Jaunākie raksti » Notiks Jauno Ārstu asociācijas valdes vēlēšanas

Notiks Jauno Ārstu asociācijas valdes vēlēšanas

Šodien, 6. novembrī, plkst. 18.00 Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā notiks Latvijas Jauno ārstu asociācijas (LJĀA) biedru kopsapulce, kuras laikā tiks pārvēlēta LJĀA valde, nacionālo ziņu aģentūru LETA informējis LJĀA valdes priekšsēdētājs Kārlis Rācenis.

Sēdes beigās paredzēts sagatavot visu ārstu protesta akcijai nepieciešamo, proti, scenogrāfijas elementus un plakātus.

Jau ziņots, ka valdes pārvēlēšana iekritusi dienu pirms plānotās protesta akcijas “Viena diena bez ārstniecības personāla”. Sapulces datums tika izvēlēts pirms bija zināms, kurā datumā norisināsies akcija. Rācenis piebildis, ka jau ir notikusi viena sēde saistībā ar šo jautājumu, bet asociācijas statūti pieprasa atkārtotu tikšanos.

Atsaucoties uz relatīvi mazo kandidātu skaitu, Rācenis prognozē, ka visticamāk valdes sastāvā nav gaidāmas krasas izmaiņas, un pat pretēja iznākuma gadījumā, asociācijas izvirzītās prioritātes un darba kārtība nemainīsies.

Atzīstot, ka pašreizējā valde ir daļēji uz izdegšanas robežas, Rācenis piebildis, ka neiebilstu arī redzēt jaunus biedrus valdē, un ir drošs par to, ka plānoto pasākumu norise un gatavošanās tiem nemainīsies jebkurā gadījumā.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.