Sākums » Farmācija » Novembra “Materia Medica” – čūsku indes izmantošana mūsdienu medicīnā un taukainu aknu ārstēšanas iespējas nākotnē
Novembra “Materia Medica” – čūsku indes izmantošana mūsdienu medicīnā un taukainu aknu ārstēšanas iespējas nākotnē

Novembra “Materia Medica” – čūsku indes izmantošana mūsdienu medicīnā un taukainu aknu ārstēšanas iespējas nākotnē

Novembra nogalē iznākušajā žurnāla “Materia Medica” numurā – plašs apskats par novembra sākumā notikušo Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) Gada konferenci. Konferences ietvaros tika apbalvoti arī LFB konkursa “Gada farmaceits 2022” laureāti. Mūsu žurnāla lappusēs varat iepazīties ar katru no viņiem.

Šajā numurā, kā rudenī ierasts, – tālākmācības testi visiem, kas turpina izglītoties. Šoreiz kā mācību tēmas piedāvājam loperamīda neatbilstošas lietošanas risku apskatu un materiālu par magnija nozīmi organismā.

Aicinām arī iepazīties ar tepat Latvijā tapušu zinātnisku pētījumu par taukainu aknu ārstēšanas iespējām šodien un nākotnē, bet farmakoterapijas nodaļā piedāvājam rakstus par osteoporozes farmakoterapiju un čūsku indes izmantošanas iespējām modernajā medicīnā.

Lasiet aktuālu informāciju no Latvijas un visas pasaules, kā arī risiniet krustvārdu mīklu un piedalieties balvu izlozē!

Arī šajā gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Atgādinām, ka varat pasūtīt žurnālu jau 2023. gadam! Sazinieties ar mums! Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

Aizraujošu lasīšanu un izziņas prieku!

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.