Sākums » Farmācija » Novembra sākumā sasaukta “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulce

Novembra sākumā sasaukta “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulce

1. novembrī sasaukta zāļu ražotāja “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulce, nacionālai ziņu aģentūrai LETA pavēstījusši uzņēmuma pārstāvji. Akcionāru ārkārtas sapulce notiks 2019. gada 1.novembrī plkst. 11.00 “Olainfarm” telpās Olainē, Rūpnīcu ielā 5. Sapulce sasaukta pēc lielākā akcionāra SIA “Olmafarm” pieprasījuma.

“Akcionāru sapulce ir sasaukta likumā noteiktajā kārtībā un termiņos. “Olmafarm” valdes priekšsēdētājs Pēteris Rubenis nav spējis sniegt nevienu argumentu, kāpēc akcionāru sapulce būtu jāsasauc paātrinātā kārtībā. “Olainfarm” valde un padome šā gada septiņos mēnešos ir strādājusi sekmīgi, par ko liecina finanšu rādītāji. Mūsu ieskatā Rubenis un “Olainfarm” agrāk strādājušie, bet atbrīvotie darbinieki, ārēju spēku un, iespējams, personīgu mērķu vadīti, dezinformē sabiedrību un akcionārus, un melīgi interpretē datus, lai manipulētu ar akciju cenu. Esam Rubeni aicinājuši ierasties uz “Olainfarm” apvienoto valdes un padomes sēdi, lai saņemtu detalizētu skaidrojumu par nepieciešamību sasaukt akcionāru sapulci, viņš to neuzskatīja par nepieciešamu. Tā vietā Rubenis sācis dezinformācijas kampaņu, kas ir tiešs apliecinājums viņa patiesajiem ar “Olainfarm” interesēm nesaistītiem mērķiem,” teikts “Olainfarm” valdes paziņojumā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Olmafarm”, kas vienādās daļās pieder Valērija Maligina mantiniecēm – Irinai Maliginai, Annai Emīlijai Maliginai un Nikai Saveļjevai, aicinājis kompānijas padomi atkāpties.

“Šīs padomes vadībā vien dažu mēnešu laikā pieņemti vairāki destruktīvi lēmumi, kas “Olainfarm” var ilgstoši negatīvi ietekmēt nākotnē, tādēļ uzskatām, ka līdzšinējai padomei ir nekavējoties jāatkāpjas, un valdei akcionāru ārkārtas sapulce jāsasauc iespējami drīzākā laikā,” paudis “Olmafarm” valdes priekšsēdētājs Pēteris Rubenis.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.