Sākums » Jaunākie raksti » NVD plāno izveidot uz lietotāju orientētu digitālās veselības sistēmu

NVD plāno izveidot uz lietotāju orientētu digitālās veselības sistēmu

Nacionālais veselības dienests (NVD) plāno izveidot uz lietotāju orientētu digitālās veselības sistēmu un attīstīt esošās informācijas sistēmas, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Kā ziņots, šobrīd NVD ir uzsācis darbu pie jaunu digitālās veselības ekosistēmas pakalpojumu ieviešanas, ieklausoties nozares vajadzībās un izvērtējot veselības informācijas sistēmas, digitālā zaļā sertifikāta un “manavakcina.lv” projektu gaitā gūtās mācības, teikts Veselības ministrijas saskaņošanai iesniegtajos grozījumos Ministru kabineta noteikumos.

Iestāde noslēgusi līgumu ar piegādātāju apvienību, kas sastāv no SIA “ZZ Dats” un SIA “KleinTech Services” par kopējo līgumcenu 8 229 107 eiro.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “ZZ Dats” dibināta 1995.gada 28.decembrī, un tās pamatkapitāls ir 35 571 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 13,80 mlj eiro, bet peļņa – 1,81 mlj eiro.

Savukārt SIA “KleinTech Services” dibināta 2010.gada 3.decembrī, un tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 1,84 mlj eiro, bet peļņa – 0,21 mlj eiro.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*