Sākums » Aktuāli » NVD tomēr plāno vakcināciju pret Covid-19 nodrošināt arī aptiekās
NVD tomēr plāno vakcināciju pret Covid-19 nodrošināt arī aptiekās

NVD tomēr plāno vakcināciju pret Covid-19 nodrošināt arī aptiekās

Šobrīd vēl norit sagatavošanās darbi, lai drīzumā vakcināciju pret Covid-19 varētu veikt arī aptiekās, pavēstīja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas vadītāja Eva Juhņēviča.

Pēc viņas sacītā, šobrīd vēl norit darbi pie regulējuma sakārtošanas, turklāt pēc tam vēl plānots veikt personāla apmācīšanu un aptieku telpu izvērtēšanu.

Turpinot jau vasarā iezīmēto mērķi – vakcināciju nodrošināt iespējami tuvu cilvēku ikdienas gaitām, šobrīd paredzēti arī divi jauni mobilās vakcinācijas punktu projekti – viens no tiem Rīgā, bet otrs – Līvānu novadā.

Pirmais no projektiem “Vakcinācija Rīgas apkaimēs” sāksies oktobra vidū. Projekta laikā mobilās vakcinācijas punkti būs pieejami vairākās galvaspilsētas vietās. “Mēs ar autobusiem, kas ir pārveidoti par vakcinācijas punktiem, pēc iepriekš izveidota maršruta dosimies pa Rīgas apkaimēm, izvietosim šo autobusu konkrētās apkaimes centrālajā vietā un aicināsim šīs apkaimes iedzīvotājus doties saņemt vakcīnu,” skaidroja Juhņēviča.

Līdzīgs projekts paredzēts arī Līvānu novadā, kur Slimību profilakses un kontroles centra pielāgotais vakcinācijas autobuss konkrētajā teritorijā dosies pa autoveikala maršrutu, tādējādi sniedzot iedzīvotājiem iespēju vakcinēties.

www.farmacija-mic.lv

 

 

 

 

DALIES ar šo ziņu ar saviem draugiem un kolēģiem sociālajos tīklos Twitter, Facebook un LinkedIn, pārsūti ziņu, izmantojot WhatsApp, vai izdrukā rakstu, ja vēlies! (Izmanto zemāk redzamās pogas.)

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.