Sākums » Farmācija » “Olainfarm” akcionāre Saveļjeva norāda: Beļeviča patvaļīgi darbojusies pret akcionāru interesēm

“Olainfarm” akcionāre Saveļjeva norāda: Beļeviča patvaļīgi darbojusies pret akcionāru interesēm

AS “Olainfarm” akcionāre Nika Saveļjeva paziņojumā medijiem pauž, ka “Olainfarm” līdzīpašnieces vairākkārt informējušas uzņēmumu un tās lielākās akcionāres SIA “Olmafarm” bijušo valdes locekli Milanu Beļeviču par aizliegumu veikt jebkādas darbības ar uzņēmuma akcijām.

“Bijusī “Olainfarm” un “Olmafarm” valdes locekle Milana Beļeviča izplatīja paziņojumu, taisnojoties par savu rīcību, argumentējot ar savu it kā labo gribu, ticību darījumam ar čehu čaulas kompāniju un pārliecību, ka darbojas tikai un vienīgi mantinieču interesēs. Informēju, ka es nekad neesmu M. Beļeviču pilnvarojusi patvaļīgi rīkoties ar “Olmafarm” aktīviem. Mantinieces bija cēlušas prasību tiesā jau 2020. gadā par to, ka M. Beļeviča nav tiesīga ieņemt amatu “Olmafarm”. M. Beļevičai bija zināms, ka viņa nevar leģitīmi ieņemt valdes locekļa pozīciju. Turklāt, akcionāri ir vairākkārt ar ierakstītām vēstulēm informējuši M. Beļeviču, ka aizliedz tai veikt jebkādas darbības ar “Olmafarm” piederošajām “Olainfarm” akcijām – pārdot, ieķīlāt vai kā citādāk rīkoties ar tām,” paziņojumā presei pauž Saveļjeva.

Viņa tāpat uzsver, ka M. Beļeviča netika viņu informējusi par nodomu pārdot “Olainfarm” akcijas čehu čaulas kompānijai un bija zaudējusi Saveļjevas uzticību, darbojoties aizmuguriski, risinot pārdošanas darījumu, neinformējot dalībniekus par saviem nodomiem. M. Beļeviča tika atcelta no amata 2021. gada 26. aprīļa pusdienlaikā. Kā skaidro N. Saveļjeva, Beļevičai tas bija zināms, kad viņa akcijas centās pārdot 27. aprīlī.

“M. Beļevičas viedoklis ir pilns ar norādēm uz manu un pārējo mantinieču kompetences un zināšanu trūkumu, steidzamu vajadzību aizstāvēt mūs no “apdraudējumiem”, kurus redz tikai viņa. Vēlos skaidri norādīt, ka “Olainfarm” attīstība, izpēte un jaunas darbības virzienu attīstība ir tiešs uzņēmuma valdes un padomes pienākums. Akcionāri neatbild par uzņēmumu operatīvo darbību, mēs neiesaistāmies uzņēmuma darbības plānošanā. M. Beļevičas apgalvotais ir kārtējais centiens iedragāt “Olainfarm” reputāciju un publisko vērtību,” uzsver N. Saveļjeva.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.