Sākums » Farmācija » “Olainfarm” akcionāri aprīļa sākumā plāno lemt par izmaiņām padomes sastāvā

“Olainfarm” akcionāri aprīļa sākumā plāno lemt par izmaiņām padomes sastāvā

Zāļu ražotāja “Olainfarm” akcionāri ārkārtas sapulcē 1.aprīlī plāno lemts par izmaiņām padomes sastāvā, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Akcionāru ārkārtas sapulces darba kārtībā iekļauti jautājumi par padomes vēlēšanām, par atlīdzības noteikšanu padomes locekļiem, kā arī par revīzijas komitejas atsaukšanu, jaunas revīzijas komitejas ievēlēšanu un atlīdzības noteikšanu revīzijas komitejas locekļiem.

Šobrīd “Olainfarm” padomē strādā Pāvels Rebenoks, Irina Maligina, Mārtiņš Krieķis un Daina Sirlaka.

Minētā akcionāru ārkārtas sapulce sasaukta pamatojoties uz 8.janvārī saņemto akcionāres Annas Emīlijas Maliginas aizbildnes Signes Balderes-Sisldedzes un akcionāres Nikas Saveļjevas, kurām kopumā pieder 15,69% “Olainfarm” akciju, pieprasījumu.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka abas minētās akcionāres lūdza sasaukt “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulci, jo padomes locekļi zaudējuši akcionāru vairākuma uzticību. “”Olainfarm” līdzšinējā padome – īpaši Irina Maligina [mirušā uzņēmēja Valērija Maligina, kurš bija “Olainfarm” lielākais akcionārs, vecākā meita], Pāvels Rebenoks un Mārtiņš Krieķis, ir zaudējuši uzņēmuma akcionāru vairākuma uzticību,” bija teikts paziņojumā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.