Sākums » Farmācija » “Olainfarm” akcionāri novembrī lems arī par prasības celšanu pret valdes un padomes locekļiem

“Olainfarm” akcionāri novembrī lems arī par prasības celšanu pret valdes un padomes locekļiem

Zāļu ražotāja “Olainfarm” akcionāri ārkārtas sapulcē novembrī lems arī par prasības celšanu pret uzņēmuma valdes un padomes locekļiem, teikts paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Firmas pārstāvji informē, ka “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulces, kas paredzēta 2019. gada 1. novembrī, darba kārtībā iekļauts jautājums par prasības celšanu pret “Olainfarm” valdes locekļiem, kā arī jautājums par prasības celšanu pret “Olainfarm” padomes locekļiem.

Papildu jautājumi iekļauti akcionāru ārkārtas sapulces darba kārtībā pēc “Olainfarm” akcionāres Annas Emīlijas Maliginas pieprasījuma. Viņa pārstāv 7,79% no “Olainfarm” pamatkapitāla.

“Esmu pievienojusi darba kārtībai punktu par prasību celšanu pret “Olainfarm” bijušajiem valdes un padomes locekļiem, kas uzņēmumu vadīja no 2018.gada 4.septembra līdz 2019.gada 1.aprīlim. Manā skatījumā tas ir visu akcionāru interesēs,” aģentūrai LETA skaidrojusi Annas Emīlijas Maliginas aizbildne Signe Baldere-Sildedze.

Jau vēstīts, ka “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulces darba kārtībā iekļauts jautājums par padomes atsaukšanu un jaunās padomes ievēlēšanu, par revīzijas komitejas atsaukšanu un jaunās revīzijas komitejas ievēlēšanu, kā arī par grozījumiem kompānijas statūtos.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*